الهامی: شرمنده هواداران شدیم و در سه بازی آینده جبران می کنیم

Pictureservice

1 ماه پیش

الهامی: شرمنده هواداران شدیم و در سه بازی آینده جبران می کنیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: شرمنده هواداران شدیم و در سه بازی آینده جبران می کنیم.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، "ساکت الهامی" در نشست خبری بعد از بازی با پیکان اظهار کرد: همانطور که پیش بینی می کردیم، بازی بسیار سخت و حساسی داشتیم و شرایط جدول به گونه ای بود که دو تیم به دنبال کسب سهمیه و بقا بودند.

وی افزود: هرچقدر بازی جلوتر رفت، ما سوار بازی شدیم و موقعیت های بیشتری ایجاد کردیم، اما متاسفانه نتوانستیم به خواسته های خود برسیم. در بین دو نیمه نکات لازم را به بازیکنان گوشزد کردیم و اگر موقعیت هایمان به گل تبدیل می شد، می توانستیم با سه امتیاز زمین بازی را ترک کنیم.

الهامی خاطرنشان کرد: از این ناراحتم که شرمنده هواداران شدیم، اما هنوز بازی ها تمام نشده و در سه هفته باقی مانده، روال کار به گونه ای است که تیم های مدعی با یکدیگر بازی دارند. سه امتیاز بازی امروز می توانست کمک زیادی به ما در ادامه راه بکند، اما فوتبال همین است. نمی توانم از بازیکنانم خرده بگیرم، چرا که همه زحمت کشیدند و هر چه که در توان داشتند گذاشتند.

وی ادامه داد: در مقابل تیمی که با ۱۰ نفر دفاع می کرد، صاحب موقعیت های زیادی شدیم و پیکان تنها در یک صحنه به سمت دروازه ما آمد که در آن صحنه هم شانس آوردیم.

سرمربی تراکتور گفت: امروز یکی از بازی های خوب تیم ما بود و صاحب موقعیت های زیادی شدیم، اما متاسفانه نتوانستیم ثمره حملاتمان را ببریم. به همه بازیکنانم خسته نباشید می گویم و از هواداران عذرخواهی می کنم؛ اگر موفق به برد نشدیم، مقصر من هستم و همه بازیکنان زحمت کشیدند و امیدوارم بتوانیم در سه هفته باقی مانده جبران کنیم.

وی تاکید کرد: به تیم داوری بابت قضاوت خوبشان خسته نباشید می گویم، اما سوت های مکرری که آقای کرمانشاهی زد، اجازه شکل دادن حملات کلاسیک را به ما نداد و از این بابت اذیت شدیم. دروازه بان حریف هم از همان دقایق ابتدایی، شروع به اتلاف وقت کرد. البته دفاع کردن هم نوعی هنر است و به آقای ویسی بابت این موضوع تبریک می گویم. معتقدم که وقت مفید بازی امروز، کمتر از ۳۰ دقیقه بود.

الهامی اظهار کرد: رده کنونی پیکان، جایگاه واقعی این تیم نیست. پیکان تیم خوبی دارد و برای این تیم در ادامه راه آرزوی موفقیت می کنم.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید