توضیحات معاون حقوقی باشگاه تراکتور در خصوص پرونده کنستانت

مدیر وبسایت

4 ماه پیش

به گزارش دفتر ارتباطات و رسانه باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، دکتر مصطفی کاراندیش درباره انتشار خبر محکومیت نقدی باشگاه تراکتور در خصوص پرونده "کوین کنستانت" از سوی فیفا اظهار کرد: قرارداد این بازیکن به مشکل برخورده بود و پیش از این نیز، اقداماتی توسط مدیران سابق انجام شده بود و فعلاً رای غیرقطعی از مراجع فیفا صادر شده که این رای، قابلیت اعتراض را دارد.

وی افزود: پس از ابلاغ رای اصلی به باشگاه از سوی فیفا، این موضوع قطعاً توسط مدیریت محترم و معاونت حقوقی باشگاه به صورت دقیق و کارشناسی‌شده بررسی شده و اقدامات لازم در خصوص تجدید نظرخواهی و اعتراض انجام خواهد شد.

معاون حقوقی باشگاه تراکتور تأکید کرد: از هواداران عزیزمان می‌خواهم که نگران نباشند، چرا که به محض ابلاغ قانونی این رای از سوی فیفا به باشگاه، اعتراض خودمان را اعلام خواهیم کرد و قطعاً اجازه نخواهیم داد که آسیبی به باشگاه وارد شود.

دکتر کاراندیش ادامه داد: لازم به توضیح است که وضعیت پرونده‌های متعددی که پیش از تحویل باشگاه به مالکیت خصوصی از جمله پرونده‌های سلیمان کرپیچ، کاردوسو، آلویس نانگ و کرار جاسم وجود داشت، به مراتب بدتر از پرونده حال حاضر بود و در حالی که احکام قطعی در خصوص این پرونده‌ها علیه باشگاه تراکتور صادر شده بود، معاونت حقوقی فعلی با وکلای بازیکنان یاد شده، موضوع را به صلح و سازش و با شرایط باورنکردنی به نفع باشگاه، خاتمه داده بودند و اکنون جای نگرانی وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: پرونده کنستانت پیش از این، توسط وکلای خارجی پیگیری می‌شد؛ اما اکنون در دست معاونت حقوقی باشگاه قرار گرفته و اقدامات لازم در این خصوص انجام خواهد شد.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید