دکتر میرمعصوم سهرابی: پیشکسوتان نشانگر اصالت تراکتور هستند

مدیر وبسایت

2 هفته پیش

به گزارش دفتر ارتباطات و رسانه باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، دکتر میر معصوم سهرابی - سرپرست باشگاه و ایوب ذوالفقاری - سرپرست تیم، امروز (یکشنبه، ۲۵ اسفند ماه) با دعوت از اعضای تیم پیشکسوتان تراکتور، از تک تک آنان تجلیل کردند.

سهرابی در حاشیه این مراسم با بیان این‌که پیشکسوتان، نشانگر اصالت و قدمت ۵۰ ساله تراکتور هستند، مطرح کرد: این‌که امروز تراکتور در فوتبال ایران و آسیا حرفی برای گفتن دارد؛ مرهون زحماتی است که پیشکسوتان طی سالیان گذشته کشیده‌اند.

وی ادامه داد: تراکتور همچون قطاری هست که هیچ‌گاه متوقف نخواهد شد و هر کدام از پیشکسوتان به نوبه‌ی خود، مسیر حرکت این قطار را ریل‌گذاری کرده‌اند.

سرپرست باشگاه تراکتور با تاکید بر این‌که پیشکسوتان هویت تراکتور هستند، خاطرنشان کرد: ضروری است که این عزیزان را ارج نهیم و در تصمیم‌گیری‌ها از نظراتشان استفاده کنیم.

سهرابی خاطرنشان کرد: تعطیلی تمرینات پیشکسوتان، بهانه‌ای خوبی شده تا در این روزهای پایانی سال در خدمت کسانی باشیم که سال‌ها با پیراهن تراکتور افتخارآفرینی کرده‌اند و اکنون آمادگی را دارند که در سنگرهای مختلف، به تیم محبوبشان خدمت کنند.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید