مالک باشگاه تراکتور: هر وقت پای حمایت از نظام باشد تا پای جان هستیم

دبیر سرویس خبر

1 ماه پیش

مالک باشگاه تراکتور: هر وقت پای حمایت از نظام باشد تا پای جان هستیم

مهندس محمدرضا زنوزی مطلق، رییس هیئت مدیره "شرکت سرمایه گذاری دریک" و "مالک باشگاه تراکتور" با حضور در مسجد جامع شنب غازان، رای خود را به صندوق انداخت.

 

به گزارش دفتر ارتباطات و رسانه باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، مهندس محمدرضا زنوزی مطلق امروز بعداز ظهر به همراه ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال تراکتور جهت شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی به پای صندوق رای رفت.

 

مهندس زنوزی در خصوص حضور خود گفت: به فرموده مقام معظم رهبری، شرکت در انتخابات واجب شرعی است و بنده هم پیرو فرمان معظم له و اطاعت از فرامین حضرت آقا، بر خود وظیفه دانستم تا در این انتخابات شرکت کنم.

 

وی افزود: به عنوان فرزند ایران، وظیفه دانستم تا با حضور خود اعلام دارم که خون پاک شهیدان و علی‌الخصوص سردار دل ها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بر زمین نخواهد ماند و از تمامی مردم عزیز سرزمین سرافرازم ایران و آذربایجان می‌خواهم تا باحضور خود در این ساعات پایانی انتخابات، به فرمان رهبر عزیزمان لبیک گویند تا انشالله با انتخاب کاندیداهای اصلح و کارآمد، شاهد تشکیل مجلسی قوی برای شکوفایی هر چه بیشتر میهن عزیزمان در مسیر اقتدار و سرافرازی باشیم.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید