هافبک تیم فوتبال تراکتور گفت: تراکتور با حضور آقای الهامی، منسجم شده است.

مدیر وبسایت

1 ماه پیش

به گزارش دفتر ارتباطات و رسانه باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، "اکبر ایمانی" در گفت‌وگوی اینستاگرامی با ساکت الهامی -سرمربی تراکتور- اظهار کرد: خیلی‌ها آرزوی سرمربیگری تراکتور را دارند؛ اما آقای الهامی زمانی هدایت تیم را برعهده گرفتند که تیم در شرایط بحرانی بود و اکنون نتایج بسیار خوبی هم گرفته‌اند که باعث شده تمامی مردم آذربایجان از وی راضی باشند.

وی با بیان این‌که ساکت الهامی به هر تیمی که رفته، آن را احیاء کرده است، بیان کرد: آقای الهامی با توجه به این‌که ماشین‌سازی را هم احیاء کرده، همه در آن زمان بحرانی می‌خواستند که به تراکتور بیاید و خدا را شکر نتایج خوبی با تراکتور گرفته و در دل مردم جا باز کرده‌اند. من به عنوان یک هوادار تراکتور از شما آقای الهامی تشکر می‌کنم؛ چرا که همه اذعان دارند با حضورتان تیم ما منسجم شده است.

ایمانی در خصوص شعار «بیر، ایکی، اوچ» که هواداران با هدایت او انجام می‌دهند، گفت: هواداران از من درخواست کردند که به عنوان یک بازیکن ترک زبان، هدایت این شعار را برعهده بگیرم و از آنجایی که بچه آذربایجان هستم و آنان من را «اکبر ایمانی» کردند، مقابل خواسته‌‌شان نه نمی‌آورم و با کسب اجازه از آقا مسعود، اشکان و احسان این شعار را سر می‌دهم و با اجازه آقای الهامی، می‌خواهم همواره هدایت این شعار را برعهده بگیرم. 

وی اظهار کرد: ما تیم پرهوادری هستیم و خواسته‌ی ما از آقای الهامی، قهرمانی تراکتور است؛ متأسفانه طی سال‌ها اتفاقاتی مانع این کار می‌شود؛ اما هواداران پشت تیمشان ایستاده‌اند و فقط یک قهرمانی می‌خواهند.

این بازیکن تراکتور از برنامه‌اش برای افتتاح حساب بانکی به نام «تراکتور» با هماهنگی دستگاه‌های ذیربط برای کمک به نیازمندان سخن گفت و افزود: تراکتور تنها به داخل مستطیل سبز خلاصه نمی‌شود. ما می‌خواهیم به افراد نیازمند که در تهیه ماسک، مواد ضدعفونی و اقلام اساسی مشکل دارند، کمک کنیم. بنده از مالک و مدیریت باشگاه، آقای الهامی و بازیکنان هم در این کار خیر درخواست کمک دارم؛ البته می‌دانم که مالک محترم در این امور پیش قدم بوده و همواره کمک می‌کنند.

 

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید