مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی را بیشتر بشناسیم

پنجشنبه - ۲۷ خرداد ۱۳۹۵
ساعت: ۰۹:۲۹
تعداد بازدید : 6585
آشنایی با مصطفی آجورلو

به گزارش تراکتورکلاب، مصطفی آجورلو پس از استعفای سعید عباسی به‌عنوان مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی معرفی شد.


از پایه‌ریزی برای باشگاه‌داری حرفه‌ای تا قهرمانی با پاس در لیگ برتر
آجورلو در حالی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی شد که سابقه ورزشی خوبی در کارنامه وی به چشم می‌خورد.
وی در اواخر دهه 70 به‌عنوان مدیرعامل باشگاه پاس تهران منصوب شد و توانست این باشگاه را به یکی از قدرتمندترین باشگاه‌های کشور تبدیل کرد و با پاس توانست به افتخارات خوبی دست یابد.
مصطفی آجورلو موفق شد در این باشگاه پایه‌های حرفه‌ای گری را ایجاد کند و استادیوم 8 هزارنفری دستگردی تهران از نخستین کارهای عمرانی باشگاه پاس در زمان مدیریت او بود که ایجاد سالن‌های بدن‌سازی مدرن، ساختمان‌های اداری باشگاه پاس، سالن چندمنظوره، چمن مصنوعی توانست این باشگاه را به یک باشگاه حرفه‌ای تبدیل کند.
مدیرعامل فعلی باشگاه تراکتورسازی در دهه 80 نیز حضوری موفق در پاس تهران داشت و توانست این تیم را به مقام قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر برساند و روزهای پرفروغ پاس را در دفتر تاریخ به ثبت برساند.
آجرلو مدیرعاملی باشگاه استیل آذین تهران را نیز بر عهده داشت و ستارگان بزرگ فوتبال ایران را در این باشگاه جذب کرد.


حضور در هیئت‌مدیره تا مدیرعاملی پرشورهای فوتبال آذربایجان
مصطفی آجورلو در سال‌های اخیر عضو هیئت‌مدیره باشگاه تراکتورسازی بوده و در برهه نیز مسئولیت نایب‌رییسی این هیئت را بر عهده داشته و در جلسات متعدد حضور پیداکرده و همواره از آخرین وضعیت باشگاه مطلع بوده و ناآشنا به شرایط این باشگاه مردمی نیست.
آجرلو پس از سال‌ها حضور در کنار مجموعه باشگاه تراکتورسازی در حال حاضر به‌عنوان مدیرعامل این باشگاه انتخاب‌شده و در آخرین گفت‌وگوی رسانه‌ای خود تلاش برای افتخارآفرینی برای این باشگاه را هدف خود از حضور در این باشگاه دانسته است.


مدیرعاملی رسانه‌ای برای پرتماشاگرترین تیم آسیا
بسیاری از کارشناسان ورزشی همواره معتقدند که مدیرعامل یک باشگاه باید علاوه بر پیشینه ورزشی باید حضور فعال و مؤثری نیز در عرصه رسانه داشته باشد و به‌نوعی یک مدیرعامل رسانه‌ای باشد تا بتواند به بهترین نحو ممکن با مخاطبان ارتباط برقرار کند.
باشگاه تراکتورسازی نیز به‌عنوان باشگاهی مردمی و یکی از پرتماشاگرترین تیم‌های آسیا به مدیریتی نیاز داشت تا بتواند با هواداران خود ارتباط برقرار کند.
مصطفی آجورلو در حالی به سمت مدیرعاملی باشگاه تراکتورسازی منصوب شد که در کنار سوابق ورزشی خود پیش‌ازاین سوابق حضور در عرصه رسانه را نیز دارد.
وی مؤسس خبرگزاری ایپنا ؛ نخستین خبرگزاری ورزش ایران بوده که توانست با راه‌اندازی این خبرگزاری به‌طور تخصصی‌تری به عرصه اخبار ورزشی بپردازد. و تأسیس روزنامه پاس جوان و مدیرمسئولی هفته‌نامه مثلث نیز از دیگر سوابق رسانه‌ای این فرد است.


وقتی انتظارات از آجورلو بالا می‌رود
مصطفی آجورلو با سوابقی که در کارنامه خود دارد انتظارات را به‌خودی‌خود بالا می‌برد تا جایی که هواداران تراکتورسازی از امروز به انتظار می‌نشینند تا تراکتور مدل 95 را با هدایت آجورلو همچون پاس تهران متحول ببینند و وی در سومین سابقه مدیریتی خود بتواند علاوه بر تداوم موفقیت‌های این تیم مردمی در ادامه راه به دستاوردهای جدیدی دست یابد.

 

 نگارنده: امیر توپچی پور

 

آخرین اخبار

محسن فروزان در جلسه کمیته انضباطی باشگاه تراکتور حاضر شد.

بارش برف موجب شد تا تمرین عصر امروز تراکتورسازان در سالن سرپوشیده برگزار شود.

بازیکنان ترکیب اصلی دیدار مقابل پیکان ظهر امروز ریکاوری کردند و سایر بازیکنان تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری کردند.

LiveZilla Live Chat Software