طوفان سرخ هواداران در پيش است

پنجشنبه - ۱۲ مرداد ۱۳۹۶
ساعت: ۰۸:۳۷
تعداد بازدید : 1011
بیانیه باشگاه و دعوت از پرشورهای همیشه همراه

سرخ پوشان فوتبال آذربایجان در دومین گام از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور با حضور هواداران پرشور خود میزبان پرسپولیس تهران خواهند بود.
به گزارش تراکتورکلاب، بر همين اساس باشگاه تراكتورسازي با انتشار بيانيه اي از هواداران پرشور خود براي حضور در اين مسابقه دعوت كرد.
در اين بيانيه آمده است:
هواداران همواره سرمايه اصلي باشگاه تراكتورسازي بوده اند كه در سخت ترين روزها به ياري تيم محبوبشان شتافتند.
 دومين بازي فصل جديد فرصتي است براي استمرار اين پيمان ناگسستني  و حضور هواداران  به‌عنوان یار دوازدهم قوت قلب سرخ پوشان خواهد بود.
اگرچه نتيجه بازي نخست فصل مطابق با شرايط مسابقه و عملكرد درخشان سرخپوشان نبود اما رضايت پرشورها از بازي جذاب و چشم نواز تراكتورسازي نشانگر اين حقيقت است كه شاگردان يحيي گل محمدي مي توانند همان تيم دلخواه ،شجاع و با غيرت مورد نظر هواداران باشند. همان تراكتور با صلابت و دوست داشتني كه با حمايت سكوهاي ورزشگاه مهارناپذير مي شود.
تراکتورسازی همواره به داشتن این هواداران بر خود می‌بالد و خداوند را شاکریم که یار دوازدهم ما در سکوها همیشه و هر جا پشت تیم خود بوده و هیچ‌گاه دست از تشویق تیم محبوب خود برنداشته است.
اگر روزی قهرمان جام حذفی شدیم یا در آسیا خوش درخشیدیم همه و همه در کنار موهبت خداوندی با حمایت هواداران ممکن بود و نماینده فوتبال شمال غرب کشور با داشتن پرشورترین هواداران آسیا خوش درخشیده است.
هوادارانی که همواره سختی‌های فراوانی را به جان خریده‌اند و در سرمای تبریز با مشقت‌های فراوان مسیر استادیوم را پیموده‌اند تا تراکتورسازی درنبرد با رقبا تنها نماند و همواره شعار "یل یاتار طوفان یاتار یاتماز تراکتور بایراقی" را سر دادند و اجازه ندادند لحظه‌ای پرچم تراکتورسازی بر زمین بماند.
این هواداران هیچ‌گاه دست از عشق و علاقه خود برنداشته و با حمایت‌های آگاهانه خود مقدمات موفقیت‌های این تیم را فراهم ساختند.
حال نبردی حساس پیش روی ماست؛ یک «یا علی» برای کسب نخستین پیروزی فصل لازم است تا استارت موفقیت‌های تیم همراه با هواداران کلید بخورد و همان‌طور که پیش‌ازاین بارها با حضور شما هواداران حماسه‌هایی بی‌نظیر آفریدیم این بار می‌خواهیم حماسه‌ای نو بیافرینیم و حریف را دست‌خالی از تبریز روانه سازیم.
تراکتورسازی در سختی‌های خود پناهگاهی جز خداوند متعال و هواداران پرشورش نداشته است . این  شعار نبوده و همواره باور قلبی ماست چراکه اگر تراکتورسازی تا این لحظه زنده است با نفس‌های گرم هواداران است و حضور پرشور هواداران تراکتورسازی که تداعی‌کننده طوفان سرخ فوتبال آذربایجان است تضمین‌کننده موفقیت سرخ پوشان در دیدار فردا خواهد بود.
سختی‌ها هیچ‌گاه نتوانسته عشق به تراکتور را از دل‌ها دور کند و روز پنج‌شنبه می‌خواهیم بار دیگر با یک «یا علی» گام به جلو بگذاریم و برای رسیدن به اهداف خود از هواداران پرشور، وفادار و آگاه تراکتورسازی می‌خواهیم با حضور حماسی خود در ورزشگاه در طول 90 دقیقه به حمایت از تیم محبوب خود بپردازند تا با تشویق‌های خاص خود بار دیگر فرهنگ ناب مردمان آذربایجان را به نمایش بگذاریم و با یاری خداوند یک گام دیگر به‌سوی هدف خود برداریم.
اکنون‌که چشم فوتبال ایران به ما دوخته‌شده است، با همدلی و اتحاد و پرهیز از هرگونه بي احترامي به حریف و تیم داوری روز پنج‌شنبه تا آخرین‌نفس به دفاع از نام تراکتورسازی می‌پردازیم تا تأثیر این حمایت را در ساق پای سرخ پوشان ببینیم و به یاری خداوند به موفقيت دست يابيم.

وعده ما:
روز پنج‌شنبه 12 مردادماه سال 1396 ساعت 19:30
ورزشگاه 70 هزارنفری یادگار امام (ره) تبریز

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/KruDg2

آخرین اخبار

پیش از دیدار مقابل پیکان

LiveZilla Live Chat Software