گل محمدی: بازیکنان جوان نیاز به زمان دارند

پنجشنبه - ۱۲ مرداد ۱۳۹۶
ساعت: ۲۱:۴۸
تعداد بازدید : 992
هواداران با حضورشان ما را شگفت زده کردند

 یحیی گل محمدی پس از دیدار مقابل پرسپولیس تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی‌ای نبود که ما بازنده باشیم و به تیم حریف به خاطر این برد تبریک می‌گویم ولی ما می‌توانستیم با امتیاز به بیرون بیاییم و گل‌های بچه‌گانه‌ای خوردیم.

به گزارش تراکتورکلاب، وی افزود: 2 گل خیلی ساده دریافت کردیم و موقعیت‌های خوبی داشتیم که از این موقعیت‌ها استفاده نکردیم. شرایط بازی به‌گونه‌ای پیش می‌رفت که تیم ما می‌توانست پیروز میدان باشد. ما بازی را خوب شروع نکردیم ولی به‌مرور بهتر شدیم. در نیمه دوم هم موقعیت خاصی به حریف نداریم.
سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: باید از پرشورها تشکر کنم که امروز ما را شگفت‌زده کردند و با حضور پرشور خود به خوبی تیم ما را تشویق کردند.
گل محمدی تصریح کرد: تیم ما تغییراتی داشته و بازیکنان جوانی اضافه‌شده که در شروع کار مشکلاتی داریم و عدم تجربه باعث می‌شود در شروع کار مشکلاتی داشته باشیم

.

وی ادامه داد: اگر انتقادی باشد باید نوک پیکان انتقادات به من باشد و مسئولیت‌ها به گردن من است و تنها کاری که باید بکنیم این است که از این تیم حمایت کنیم تا نتایج خوبی کسب کند.
سرمربی تیم تراکتورسازی تأکید کرد: درمجموع فکر می‌کنم داوری بد نبود. بازی چند صحنه داشت که باید تصاویر تلویزیونی را ببینیم. بازی 6 تعویض داشت و چندین بار در بازی وقفه ایجاد شد که 3 دقیقه وقت اضافی خیلی سخت‌گیرانه بود. 
گل محمدی اظهار داشت: شاید باید زودتر تعویض می‌کردیم. انتظارم از برخی بازیکنانم بیشتر بود چون می‌توانستند بهتر از این ظاهر شوند. تیمی که به فکر موفقیت است همه باید برای تیم تلاش کنند.
وی گفت: مصدومان تیم ما عشوری 10 روز نیاز به زمان دارد و به بازی بعدی نمی‌رسد و آغاسی نیز نیاز به زمان دارد.
گل محمدی تصریح کرد: شروع خوب در یک بازی خیلی مهم است و ما باید بیشتر تمرین کنیم. کار خیلی سختی داریم و باید تلاش کنیم. 
سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: گروسیان جوان است و این اطمینان را به او می‌دهم که تا نیم فصل در دروازه ماست. او اولین سال است که در ترکیب ما قرار می‌گیرد و نیاز به زمان دارد. تا نیم فصل به او فرصت می‌دهم.
وی گفت: دروازه‌بان دوم ما یک بازیکن 19 ساله است و اگر بخواهیم به او هم میدان دهیم باید در مقابل اشتباهاتش فرصت دهیم و فرقی ندارد که بازیکنی که به او اعتماد می‌کنیم چند سال دارد.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/HGf7Pn

LiveZilla Live Chat Software