گل محمدي:خوردبين و نوروزي براي همه اهالي فوتبال محترم هستند

پنجشنبه - ۱۲ مرداد ۱۳۹۶
ساعت: ۱۳:۳۳
تعداد بازدید : 554
توهين كنندگان مي خواهند وجهه تراكتور را تخريب كنند

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي با اظهار تاسف از اتفاقات تلخ روز گذشته در فرودگاه تبريز گفت:هواداران واقعي تراكتورسازي هرگز چنين حركاتي انجام نمي دهند و بدون ترديد اينگونه افراد تنها مي خواهند به وجهه تراكتورسازي لطمه بزنند.
يحيي گل محمدي در گفت و گو با تراكتوركلاب اضافه كرد:محمود خوردبين پيشكسوت با اخلاق فوتبال ايران براي همه اهالي فوتبال محترم است و بدون ترديد هيچ هوادار فوتبالي به چنين شخصيتي بي احترامي نمي كند. هادي نوروزي هم براي همه اهالي فوتبال محترم و دوست داشتني بود. بازيكن با اخلاقي كه ياد و خاطراتش هميشه زنده مي ماند.همه ما در مجموعه تراكتورسازي از اين اتفاق تلخ ناراحت و متاسفيم. به همين دليل و با شناختي كه از هواداران فهيم خودمان داريم مي گوييم كه اين افراد تراكتوري نبوده و نيستند.
سرمربي تراكتورسازي در ادامه گفت: هواداران تراكتورسازي همواره عشق و تعصب خودشان را به اين تيم ثابت كرده اند و از تيم محبوبشان با تمام وجود حمايت مي كنند. پرشورهاي حقيقي به دو اصل پايبند هستند. حمايت كامل و قاطع از تيم محبوبشان همينطور احترام به تيم حريف و تيم داوري.اما افرادي كه روز گذشته به اعضاي تيم پرسپوليس محمود خوردبين و مرحوم هادي نوروزي همچنين اقاي برانكو و برخي بازيكنان توهين كردند قطعا هوادار تراكتور نبودند. هدف اين اشخاص تخريب وجهه هواداران است كه در اين راه موفق نمي شوند چرا كه پرشورها در ورزشگاه شخصيت واقعي خودشان را با احترام به تيم رقيب نشان مي دهند.چرا كه تراكتورسازي يك باشگاه بزرگ و يك مكتب اخلاق محور است.
گل محمدي در پايان گفت:پرسپوليس يا هر تيم ديگري براي ما فرقي ندارد. بايد در زمين مسابقه با تمام وجود براي پيروزي بجنگيم اما بيرون از ميدان مسابقه به همه رقيبانمان احترام مي گذاريم. ما  هواداران پرشور و بي نظيري داريم كه در هيچ شهري تيم محبوبشان را تنها نمي گذارند. به وجود اين هوادار افتخار مي كنيم و براي خوشحالي آنها مبارزه مي كنيم. هواداران ما نيز با فرهنگ و رفتار ارزشمندشان باعث سربلندي ما هستند.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/NmzMcL

آخرین اخبار

پیش از دیدار مقابل پیکان

LiveZilla Live Chat Software