به پيشنهاد سرمربي و با موافقت مديرعامل

دوشنبه - ۱۶ مرداد ۱۳۹۶
ساعت: ۰۸:۱۹
تعداد بازدید : 591
خطيب به عنوان مدير آكادمي تراكتورسازي منصوب شد

 طي حكمي از سوي مديرعامل باشگاه تراكتورسازي تبريز محمدرضا خطيب به عنوان مدير آكادمي اين باشگاه انتخاب و منصوب شد.

در  اين حكم امده است؛
برادر ارجمند
جناب اقاي محمد رضا خطيب
 
نظر به تجارب ارزنده و سوابق روشن جنابعالي در سطوح اكادميك و رده هاي مختلف فوتبال ملي و باشگاهي به پيشنهاد سرمربي محترم اقاي يحيي گل محمدي جنابعالي را به عنوان مدير آكادمي فوتبال باشگاه تراكتورسازي منصوب مي نمايم.
اميد است با بهره مندي از تجارب ارزشمند خود در مسير تحقق اهداف برجسته اين باشگاه و دست يابي به خودكفايي با بهره مندي از استعدادهاي درخشان فوتبال آذربايجان در سطوح پايه موفق باشيد.
اينجانب از جنابعالي و كليه همكاران پرتلاش آكادمي باشگاه انتظار دارم تا در دو برنامه هدفمند بلندمدت و كوتاه مدت به دنبال ايجاد ساختاري قدرتمند  در سطح تيم هاي پايه و  معرفي جوانان آذربايجان به سطح اول فوتبال ايران باشيد به طوري كه تراكتورسازي به عنوان پايگاه شناسايي و كشف استعدادهاي  درخشان فوتبال ايران شناخته شود.  
گفتني است محمدرضا خطيب يكي از مربيان و مدرسان با سابقه فوتبال ايران در سطوح گوناگون به شمار مي رود. وي كه به مدت هفت سال مربي تيم هاي ملي فوتبال نونهالان ،نوجوانان و جوانان بوده در حال حاضر يكي از مدرسين برجسته فدراسيون فوتبال ايران است كه دوره هاي مربيگري درجه هاي A و B را برگزار مي كند. خطیب سابقه حضور در دوره های پیشرفته مربیگری فیفا با حضور اساتید برجسته فوتبال جهان را داشته و یکی از  مدرسین فعلی کمیته آموزش فدراسیون فوتبال محسوب می شود که تا کنون ۳۶ دوره مربیگری رسمی در شهرهای مختلف ایران برگزار نموده است.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/4tq48V

آخرین اخبار

پیش از دیدار مقابل پیکان

LiveZilla Live Chat Software