خطیب: فرزند آذربایجانم و به حضور در تراکتور افتخار می کنم

دوشنبه - ۱۶ مرداد ۱۳۹۶
ساعت: ۰۹:۵۵
تعداد بازدید : 1981

محمدرضا خطیب با پیشنهاد یحیی گل محمدی به عنوان مدیر جدید آکادمی باشگاه تراکتورسازی انتخاب شد.
خطیب در گفت و گو با تراکتورکلاب پیرامون پیشنهاد حضور در این باشگاه و دلیل این انتخاب گفت: ابتدا از حسن اعتماد مسئولین محترم باشگاه خصوصا آقای آجورلو و همچنین نگاه ویژه آقای گل محمدی تشکر می کنم. تا جایی که اطلاع دارم سرمربی تراکتورسازی اهداف و برنامه های گسترده ای پیرامون تیم های پایه در سطوح گوناگون دارند و در واقع به دنبال ایجاد ساختاری منظم در این سطح هستند تا خروجی مطلوبی از این بخش داشته باشند. به همین دلیل به بنده پیشنهاد همکاری داده شد و من هم با توجه به جایگاه و نام بزرگ باشگاه تراکتورسازی این پیشنهاد را با افتخار پذیرفتم.
مدیر جدید آکادمی باشگاه تراکتورسازی در ادامه اظهار داشت:مادر من اهل شهرستان خوی هستند و به نوعی خود من هم فرزند آذربایجان محسوب می شوم. علاقه خاصی به شهر تبریز دارم و افتخار می کنم که می توانم توفیق خدمت در این باشگاه محبوب و پرطرفدار را پیدا کنم. امیدوارم با حمایت همه پیشکسوتان و مربیان خوب استان بتوانیم روزهای درخشانی را برای تیم های پایه تراکتورسازی رقم بزنیم.
خطیب در مورد برنامه کاری خودش گفت: ما می خواهیم با استفاده از الگوی موفق فوتبال جهان طبق برنامه هایی که در آکادمی های موفق اروپایی اجرا می شود به نتیجه دلخواه و مورد نظر برسیم. در این برنامه شکل آموزش همچنین زمان آموزش و پرورش بازیکن از سطح مدرسه فوتبال تا بالاترین سطوح به شکل جامع تدوین شده که به راحتی قابل اجرا خواهد بود. من تردید ندارم که اگر بتوانیم با همدلی و اتحاد همه جانبه این برنامه ها را اجرا کنیم تعداد زیادی از استعدادهای درخشان فوتبال آذربایجان به بالاترین سطح حرفه ای فوتبال کشور می رسند و سرمایه بزرگی برای مجموعه باشگاه تراکتورسازی ایجاد خواهد شد. این باشگاه می تواند در یک برنامه مشخص و هدفمند طی چند سال از ناحیه تامین نیازهای تیم اصلی به خودکفایی برسد درست مثل الگویی که در آکادمی های موفق فوتبال جهان مثل آژاکس وجود دارد. تراکتورسازی با توجه به استعداد بازیکنان جوان و بومی آذربایجان همچنین محبوبیت و جایگاه ویژه ای که از آن برخوردار است در این بخش به یک الگوی مثال زدنی تبدیل خواهد شد.
مدیر آکادمی باشگاه تراکتورسازی که یکی از مدرسان فدراسیون فوتبال در سطوح مختلف برگزار می شود در خصوص امکان برگزاری کلاس های مربیگری در تبریز نیز گفت: بنده تا کنون ۳۶ دوره مربیگری در سطوح مختلف و در شهرهای گوناگون برگزار کرده ام. در اینجا هم  برای خدمت به مردم شریف آذربایجان آمده ام و هر کاری که در توانم باشد انجام می دهم. در صورتی که زمینه لازم برای برگزاری کلاس هم وجود داشته باشد با هماهنگی و موافقت مسئولین محترم کمیته آموزش فدراسیون فوتبال در خدمت مربیان عزیز استان خواهم بود و با افتخار می توانیم کلاس های مربیگری در سطوح مختلف را برگزار نماییم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/kedBFG

LiveZilla Live Chat Software