نجفی: مردم حمایت از تراکتورسازی را از شورای شهر می خواهند

دوشنبه - ۱۶ مرداد ۱۳۹۶
ساعت: ۱۹:۳۶
تعداد بازدید : 1243
طرح آذرتل مورد حمایت شهرداری قرار می گیرد

 دکتر صادق نجفی در مراسم رونمایی از سیم‌کارت اپراتور سراسری آذرتل اظهار داشت: همه باید در کنار داشته‌های فرهنگی خود قرار بگیریم تا از هویت این مردم دفاع کنیم.

وی افزود: اگر تبریز به‌عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام انتخاب‌شده است برترین شاخصه آن مردم آن هستند.
شهردار کلان‌شهر تبریز خاطرنشان کرد: یکی از موارد فرهنگی که باید از آن استفاده کنیم تراکتورسازی است که در قلب جوانان ما نفوذ کرده است. 
نجفی تصریح کرد: آنچه در تبریز، تهران و همه جای ایران، طرفداران آذربایجانی را وادار به حمایت از تراکتور می‌کند عشق این مردم به آذربایجان است.
وی تأکید کرد: آذربایجانی‌ها از هویت کلان ایران دفاع می‌کنند و همه ما وظیفه‌داریم از این هویت فرهنگی ما یعنی تراکتورسازی دفاع کنیم.
وی گفت: آجورلو تمام توانش را برای تراکتورسازی گذاشته است و کادر فنی و بازیکنان تیم نیز برای موفقیت آن تلاش می کنند و همه باید برای موفقیت این تیم تلاش کنیم و شما هم بدانید که یک ملت از این تیم حمایت می‌کند.
نجفی گفت: آذرتل به‌عنوان حامی تراکتورسازی رونمایی می‌شود و ما از این موضوع به‌عنوان خادم بزرگ تبریز حمایت می‌کنیم. همه می‌دانند که من طرفدار تیم‌های مختلف شهر هستم ولی تراکتور برای ما چیز متفاوتی است. اعضای شورای شهر نیز انسان‌های فرهیخته‌ای هستند و مردم به این‌ها رأی دادند تا به حمایت از حق آن‌ها بپردازد که یکی از خواسته‌های مردم حمایت از تیم تراکتورسازی است. همه مسئولان از این تیم حمایت می کنند و باید همه دست به دست هم دهیم تا شاهد موفقیت این تیم باشیم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/vXwwxu

آخرین اخبار

پیش از دیدار مقابل پیکان

LiveZilla Live Chat Software