گل محمدی: مقابل هیچ تیمی از پیش بازنده نیستیم

پنجشنبه - ۱۹ مرداد ۱۳۹۶
ساعت: ۱۴:۲۶
تعداد بازدید : 439
نیم فصل اول محک خوبی برای جوان هاست
یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با استقلال تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرایطی که تیم ما دارد از 2 پنجره نقل و انتقالاتی محروم بود و اولین تیمی هستیم که در فوتبال ایران این مشکلات را می‌گذرانیم. عدم پشتوانه سازی برای باشگاه یک مشکل دیگر بود چون از نیم‌فصل سال قبل می‌دانستند که ما از یک پنجره محروم هستیم ولی توجهی به بازیکنان جوان نشد و آن‌ها را به حال خود رها کرده بودند. بازیکنان جوانی که به تیم اضافه شدند ازنظر بدنی مشکل داشتند و برای آماده کردن آن‌ها زمان زیادی نیاز بود.
به گزارش تراکتورکلاب، وی افزود: 3 بازیکن اصلی ما مصدوم بودند و در 2 بازی نخست لیگ نیز بدشانس بودیم و چوب بی‌تجربگی را خوردیم و این مشکلاتی بود که ما پیش روی داشتیم. با تمامی مشکلات مقابل هیچ تیمی از پیش بازنده نیستیم و در هر 2 بازی سربلند از زمین بیرون آمدیم. 
سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: از بازیکنانم می‌خواهم شجاعانه بازی کنند و به اینکه در زمین حریف بازی می‌کنیم فکر نکنند و به فکر یک بازی خوب باشند.
گل محمدی تصریح کرد: استقلال مهره‌های خوبی جذب کرده و 2 تیم کامل دارد ولی ما اراده قوی‌ای داریم و مقابل این تیم باانرژی بالا بازی می‌کنیم.
وی تأکید کرد: نیم فصل سختی پیش روی داریم ولی به آینده امید داریم و باید سخت تلاش کنیم تا نیم‌فصل اول را سپری کنیم. 
سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: ما تیم حریف را مورد ارزیابی قراردادیم و تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم. درصورتی‌که از فرصت‌ها استفاده کنیم می‌توانیم نتیجه لازم را  کسب کنیم.
گل محمدی اظهار داشت: نتایج گذشته فکر نمی‌کنم در بازی آینده تاثیرگذار باشد. شرایطی که به وجود می‌آید یک شرایط جدید است و نتایج قبلی زیاد مهم نیست.
وی درباره تهدید به محرومیت 4 تیم آسیایی ایران در صورت عدم پرداخت بدهی‌ها تأکید کرد:  تاکنون ما حدود 4 میلیارد تومان بابت بدهی به خارجی‌ها پرداخت کردیم و هرماه نیز از بدهی‌ها پرداخت می‌شود و فکر نمی‌کنم مشکلی برای باشگاه به وجود بیاید.
سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: لحظاتی در بازی است که باید از آن لحظات استفاده کنیم. مخصوصاً ضد حملات که باید بهترین استفاده ممکن را داشته باشیم و پس‌ازاینکه توپ را از دست دادیم به فاز دفاعی برگردیم. در این صورت به خواسته‌هایمان می‌رسیم.
گل محمدی تصریح کرد: ما دفاع وسط نداریم و یک بازیکن از خط میانی به دفاع وسط آوردیم و یک بازیکن نیز از کناره‌ها اضافه کردیم که در بازی قبلی عملکرد خوبی داشتند.
وی درباره انتظارش از هواداران تراکتورسازی گفت: ما مقابل هوادارانی قرار گرفتیم که ازنظر شخصیتی در سطح بالایی هستند و باوجود 2 باخت از تیمشان حمایت می‌کنند و بعد باخت به پرسپولیس تیمشان را ایستاده تشویق کردند و می‌توانند الگویی برای هواداران سایر تیم‌ها باشند و من از آن‌ها تشکر می‌کنم چون ما را غافلگیر کردند و حتی تاکنون یک مورد هم نسبت به عملکرد تیم نداشتند و امیدوارم در آینده جواب اعتماد آن‌ها را بدهیم.
سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: نیم‌فصل اول محک خوبی برای جوانان تیم ماست و عملکردشان را ارزیابی می‌کنیم تا برای نیم‌فصل دوم در مورد آن‌ها تصمیم‌گیری کنیم و اینکه در نیم‌فصل دوم در تیم ما باشند بستگی به شایستگی‌های آن‌ها دارد و اگر عملکرد قابل قبولی داشته باشند به دنبال بازیکن جدید نمی‌رویم.
گل محمدی گفت: طی صحبتی که من با عالیشاه داشتم قرار بود با جلسه‌ای نیم‌فصل دوم به تراکتور اضافه شود ولی نمی‌دانم که فعلاً کار به کجا رسیده است.
 

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/sLmYjM

آخرین اخبار

پیش از دیدار مقابل پیکان

LiveZilla Live Chat Software