شکست تراکتورسازی در روز طلسم دروازه استقلال

جمعه - ۲۰ مرداد ۱۳۹۶
ساعت: ۲۲:۳۸
تعداد بازدید : 824
تیرک دروازه به کمک آبی ها آمد

 شاگردان یحیی گل محمدی در سومین هفته از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور امروز به مصاف تیم استقلال تهران رفتند.

به گزارش تراکتورکلاب، در این دیدار که نزدیک 10 هزار هوادار تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی حضور داشتند تیم تراکتورسازی با ترکیب فرزین گروسیان، محمد نادری، محمدرضا مهدی زاده، شهرام گودرزی، محمد ایران پوریان، علی طاهران، مهدی کیانی، محمد نوری، محمد ابراهیمی، مهدی شریفی و فرزاد حاتمی وارد زمین مسابقه شد.
در دقایق نخست مسابقه استقلال تیم برتر زمین بود ولی باگذشت زمان تیم میهمان توانست بر بازی تسلط داشته باشد و بازی پایاپایی از 2 تیم شاهد بودیم.
استقلالی‌ها که میل به هجوم بیشتری داشتند توانستند توسط سرور جباروف با یک شوت از راه دور به گل برسند که پس‌ازآن سرخ پوشان برای جبران نتیجه پیش کشیدند ولی نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به سود میزبان پایان یافت.
در نیمه دوم مهدی کیانی بازوبند کاپیتانی را بر دستان فرزین گروسیان بست و سرخ پوشان باانرژی بیشتری برای جبران وارد زمین مسابقه شدند.
در این نیمه شاگردان یحیی گل محمدی به‌طور کامل بر بازی سوار شدند و موقعیت‌های مختلفی یکی پس از دیگری روی دروازه سید مهدی رحمتی ایجاد کردند که دروازه بان حریف، تیرک دروازه و در برخی صحنه‌ها نیز بی‌دقتی سرخ‌ها مانع فروپاشی دروازه استقلال شد تا دروازه آبی ها در این دیدار طلسم شود و تراکتورسازی امتیازات حساس این دیدار را از دست دهد.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/FSedxe

آخرین اخبار

محاسبه تست چربی در نخستین روز حضور در سالن

LiveZilla Live Chat Software