پژمان: در هر 2 جام باقدرت ظاهر می شویم

چهارشنبه - ۱۵ شهريور ۱۳۹۶
ساعت: ۱۷:۰۷
تعداد بازدید : 719
بازی سختی مقابل پدیده داریم

 علی‌رضا پژمان در نشست خبری پیش از بازی با پدیده مشهد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فردا بازی مهمی داریم و یک بازی سخت محسوب می‌شود. پدیده امسال بازیکنان خوبی جذب کرده و در بازی‌های لیگ حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

به گزارش تراکتورکلاب، وی افزود: فردا بازی سختی مقابل پدیده داریم. فرق نمی‌کرد قرعه‌کشی جام حذفی چگونه باشد و هر تیمی در بازی فردا اشتباهات کمتری انجام دهد و عملکرد خوبی داشته باشد نتیجه خوبی کسب می‌کند.
مربی تیم تراکتورسازی درباره مصدومیت دروازه‌بان دوم تیم خاطرنشان کرد: بهرامی در تمرینات تیمی دچار مصدومیت شد.
پژمان در پاسخ به اینکه آیا تراکتورسازی در جام حذفی نیز روند جوان‌گرایی خود را ادامه می‌دهد یا خیر، گفت: ما روند جوان‌گرایی را ادامه می‌دهیم. نیمی از تیم ما را بازیکنان جوان تشکیل دادند و با این نفرات در مسابقات حاضر می‌شویم و به خوبی می‌دانیم که این جوان‌ها آینده خوبی پیش روی دارند.
 وی درباره اینکه تمرکز اصلی تراکتورسازی روی جام حذفی است، تأکید کرد: باشگاه و یحیی گل محمدی هر 2 مسابقات لیگ و جام حذفی را محکم گرفته‌اند و ما باقدرت در هر دو مسابقات بازی می‌کنیم.
مربی تیم تراکتورسازی گفت: ما بازی‌هایمان را انجام می‌دهیم و جام حذفی متعلق به تیم‌هایی است که درصد اشتباهاتشان کم باشد و از موقعیت‌ها بهترین استفاده ممکن را داشته باشد. ما تا آخر با همه توان ظاهر می‌شویم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/PGPqeD

آخرین اخبار

بازیکن اسبق سلتیک به تیم تراکتورسازی پیوست

زنوزی از وضعیت استادیوم یادگار امام بازدید کرد

مهاجم انگلیسی اولین خرید خارجی تیم تراکتورسازی

LiveZilla Live Chat Software