میثاقیان: هواداران تراکتور در ایران شناخته شده هستند

پنجشنبه - ۲۳ شهريور ۱۳۹۶
ساعت: ۱۶:۴۹
تعداد بازدید : 147
تراکتور و سیاه جامگان جوان گرایی کردند

اکبر میثاقیان در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشحالم که دوباره به شهری که قبلاً کارکردم برگشتم.
وی افزود: تیم تراکتورسازی دگرگون‌شده است و روزبه‌روز بهتر می‌شود. وقتی بازی این تیم مقابل پدیده را دیدم واقعاً تیم متفاوتی شدند و ما به تبریز آمدیم تا یک بازی زیبا انجام دهیم و امیدوارم هر تیمی بهتر بازی کرد برنده مسابقه باشد.
سرمربی تیم سیاه‌جامگان مشهد خاطرنشان کرد: بازی فردا برای هر 2 تیم سخت است و هر 2 تیم از بازیکنان جوان بهره می‌گیرند. 
میثاقیان تصریح کرد: ما مقابل تیم قوی‌ای بازی داریم و تراکتور هر سال در رقابت بالای جدول است و بازی تیم ما را فردا باید ببینید. ما مقابل پرسپولیس بازی قوی انجام دادیم و تا آخر جنگیدیم و بازی با تراکتور هم بازی زیبایی خواهد شد.
وی گفت: خدا را شکر تیم ما شرایط خوبی دارد. ازنظر بومی نیز بیشتر بازیکنان جوان ما بومی هستند ولی در فوتبال بومی‌گرایی زیاد مطرح نیست ولی ما بااین‌وجود از نفرات جوان بومی بهره می‌گیریم.
سرمربی تیم سیاه‌جامگان درباره احتمال محرومیت مصطفی احمدی بازیکن این تیم تأکید کرد: فکر نمی‌کنم محروم شود و من از این موضوع بی‌خبرم.
وی گفت: تماشاگران تراکتور در هفته‌های اخیر نشان دادند که چقدر از تیمشان حمایت می‌کنند و در ایران معروف و شناخته شده هستند و امیدوارم فردا تیم ما را هم تشویق کنند.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/qy7tEF

LiveZilla Live Chat Software