آغاز فروش سیم کارت ها از روز پنج شنبه

دوشنبه - ۰۳ مهر ۱۳۹۶
ساعت: ۱۱:۳۲
تعداد بازدید : 604
آذرتل، نماد هواداری تراکتورسازی

فروش سيم كارت هاى اعتبارى آذرتل روز پنج شنبه پيش از مسابقه تيم هاى تراكتورسازى و گسترش فولاد در ورزشگاه آغاز مى شود.
مهدى شهيدى قائم مقام شركت نگين ارتباطات آوا ضمن اعلام اين خبر در گفت و گو با تراكتور كلاب گفت:همانطور  که پیش از این اعلام شده بود خوشبختانه سیم کارت های آذرتل با طی کلی مراحل مقدماتی آماده ارائه شده و در پایان هفته جاری فروش سیم کارت ها در تبریز آغاز خواهد شد.


شهیدی در خصوص علت تاخیر در آماده سازی سیم کارت های آذرتل گفت:کلیه مراحل مقدماتی و اقدامات لازم به منظور تست های نهایی همچنین هماهنگ سازی با سایر اپراتورها در طول این مدت انجام شد تا سیم کارت ها و خطوط آذرتل با کیفیت و خدمات ایده آل در اختیار مشتریان خصوصا هواداران عزیز تراکتورسازی قرار بگیرد. به همین دلیل بعد از طی کلیه مراحل آزمایشی لازم فروش سیم کارت ها را در نخستین هفته مهرماه آغاز خواهیم کرد.
 قائم مقام شركت نگين ارتباطات آوا پیرامون شرایط فروش و قیمت این سیم کارت ها گفت:در مرحله نخست تنها سیم کارت های اعتباری آذرتل به قیمت ۲۰۰ هزار ریال عرضه می شود که البته در این پکیج مبلغ ۵۰ هزار ریال شارژ اعتباری در نظر گرفته شده است. البته در نخستین مرحله فروش سیم کارت ها در ورزشگاه روز پنج شنبه هواداران می توانند با تخفیف ویژه سیم کارت آذرتل را به مبلغ ۱۵۰ هزار ریال خریداری کنند که هزینه شارژ موجود در سیم کارت از هواداران دریافت نخواهد شد. همچنین علاوه بر ورزشگاه فروش سیم کارت ها در فرودگاه تبریز و برخی مکان های دیگر آغاز می شود.
شهیدی در خصوص نحوه همکاری باشگاه تراکتورسازی با نگین ارتباطات آوا اظهار داشت:ما در برند آذرتل شریک تجاری باشگاه تراکتورسازی هستیم و در واقع این باشگاه در کلیه عواید فروش آذرتل سهیم خواهد شد. این همکاری به شکل موقت و یا اسپانسرینگ صورت نگرفته بلکه مشارکت تراکتورسازی در برند آذرتل تضمین کننده منافع هر دو طرف در طولانی مدت خواهد بود. همچنین این برای نخستین بار است که یک باشگاه ورزشی در ایران سیم کارت ویژه ای را به هواداران خودش ارائه می دهد و طبیعتا پیش بینی های لازم برای ارائه خدمات ویژه به کلیه هواداران تراکتورسازی در سراسر کشور صورت گرفته است. به طور مثال به زودی امکان پخش کلیه مسابقات تراکتورسازی از طریق سیم کارت های آذرتل فراهم خواهد شد که با اینترنت رایگان برای هواداران صورت می گیرد. همچنین آهنگ های پیشواز ویژه تراکتورسازی در نظر گرفته شده که از خدمات مورد نظر هواداران باشگاه به شمار می رود.
قائم مقام شركت نگين ارتباطات آوا در خصوص مقایسه خدمات این اپراتور با سایر اپراتورهای موجود نیز گفت: همه تلاش ما در این مسیر بوده که آذرتل با بالاترین کیفیت ارائه شود که خوشبختانه این اتفاق روی داده و هیچ مشکلی در زمینه سرویس آذرتل از جمله آنتن دهی و موارد دیگر وجود نخواهد داشت. از نظر قیمت خدمات نیز با طراحی و پیش بینی بسته های مناسب تماس ، پیامک و اینترنت پکیج های جذابی برای مخاطبین طراحی شده که موجب استقبال از آذرتل می شود.تاکید اقای آجورلو از ابتدا بر این مسئله بود که مشارکت در طرح های اقتصادی باشگاه هزینه مضاعفی برای هوادار ایجاد نکند. بلکه این یک تعامل و همکاری دوسویه به نفع باشگاه و هوادار باشد. به همین دلیل تلاش ما این است که از جهات مختلف آذرتل جذابیت لازم را برای هوادار تراکتورسازی ایجاد کند و ضامن منافع دوجانبه باشد. از سوی دیگر این سیم کارت به نوعی نماد هواداری از باشگاه تراکتورسازی است و طبیعتا از این جهت مورد استقبال کلیه ترک زبانان سراسر کشور خواهد شد.
شهیدی در پایان پیرامون زمان فروش سیم کارت های دائمی آذرتل نیز گفت:حداکثر تا یک ماه دیگر فروش سیم کارت های دائمی همچنین سیم کارت های وی آی پی آذرتل آغاز می شود که خدمات ویژه و جالب توجهی برای مشتریان به همراه خواهد داشت. ما امیدواریم با کیفیت مناسب و خدمات کم نظیر آذرتل را به یک اپراتور قدرتمند و معتبر در کشور مبدل سازیم که در سراسر کشور مشتریان خاص خودش را داشته باشد و از سویی دیگر نمادی متفاوتی برای هواداران باشگاه محبوب تراکتورسازی تلقی شود.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/Jz9gbM

آخرین اخبار

برای رویارویی با تیم پیکان تهران

LiveZilla Live Chat Software