تراکتورسازی با شکست گسترش به پله هشتم رسید

پنجشنبه - ۰۶ مهر ۱۳۹۶
ساعت: ۱۶:۰۰
تعداد بازدید : 361
درخشش جوان های یحیی
بازیکنان جوان یحیی گل محمدی با درخشش مقابل گسترش فولاد تبریز توانستند 3 امتیاز دربی تبریز را به خود اختصاص دهند.
به گزارش تراکتورکلاب، از سری رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت 14 امروز تیم تراکتورسازی در استادیوم بنیان دیزل به مصاف تیم گسترش فولاد تبریز رفت.
شاگردان یحیی گل محمدی در این دیدار با ترکیبی از بازیکنان جوان پای به زمین مسابقه گذشتند و توانستند با درخشش این بازیکنان جوان 3 امتیاز بازی را به خود اختصاص دهند.
در نیمه نخست این مسابقه سرخ پوشان با وجود موقعیت هایی که داشتند نتوانستند به گل برسند ولی در نیمه دوم امیر نصر آزادانی با یک شوت از راه دور گل نخست مسابقه را به ثمر رساند تا تراکتورسازی به مزد زحمات خود برسد.
پس از این گل مهدی شریفی در صحنه ای که با بازیکن تیم حریف برخورد داشت دچار مصدومیت شده و به بیمارستان منتقل شد.
در ادامه مسابقه مهدی کیانی با یک پاس زیبا فاخر تهامی را صاحب توپ کرد و او نیز با ضربه ای تماشایی گل دوم را وارد دروازه تیم میزبان کرد.
پس از آن تیم میزبان برای جبران تلاش زیادی کرد و یکی از گل ها را در شلوغی دروازه گروسیان جبران کرد ولی فرصت های شاگردان گل محمدی تبدیل به گل نشد تا بازی با همین نتیجه پایان یابد و تراکتورسازی با کسب این 3 امتیاز به رتبه هشتم جدول رده بندی برسد.

گسترش فولاد:
کوروش ملکی، مسیح زاهدی، دراگان، ادسون هنریکه، یوسف سیدی، آندرانیک تیموریان(70- میلاد فخرالدینی)، احمدرضا زنده روح(59- مهرداد قنبری)، سامان نریمان جهان، سید محمد خرم الحسینی، امید جهانبخش(70- علیرضا ارجمندیان) و رضا خالقی فر
سرمربی: لوکا بوناچیچ

تراکتورسازی:
فرزین گروسیان، محمد مسلمی پور، محمد ایرانپوریان، محمدرضا مهدی زاده، عارف آغاسی، علی اسدزاده، مهدی کیانی، امیر نصرآزادانی، سید فاخر تهامی(90+5- علی اسماعیلی)، مهدی شریفی(57- محمدرضا آزادی) و فرزاد حاتمی(85- رضا عبدی)
سرمربی: یحیی گل محمدی

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/sogV4K

آخرین اخبار

برای رویارویی با تیم پیکان تهران

LiveZilla Live Chat Software