امیدهای تراکتور با برد مقابل صبا قم 7 امتیازی شد

جمعه - ۱۴ مهر ۱۳۹۶
ساعت: ۱۹:۴۳
تعداد بازدید : 915
لیگ برتر امیدهای کشور

 امیدهای تراکتورسازی در هفته چهارم موفق شد سه بر یک امیدهای صبا قم را شکست دهد.

به گزارش تراکتورکلاب، از سری رقابت های لیگ برتر امیدهای کشور عصر امروز تیم تراکتورسازی به مصاف تیم صبای قم رفت که با نتیجه 3 بر یک به برتری دست یافت.
گلهای تیم امید تراکتورسازی را در این دیدار مهدی ببری در دقیقه۲۴ ، جعفر دهقان دقیقه۷۰ از روی نقطه پنالتی و نیما درودی دقیقه۸۹ به ثمر رساندند و تنها گل امید صبا قم را رضا شکری در دقیقه۱۲+۹۰ به ثمر رساند.
ترکیب تیم امید تراکتورسازی تبریز در این دیدار متشکل از مهدی محمدیان(دروازه بان) ، وحید عالی زاده ، راسم معصومی(کاپیتان) ، حامد حسینعلی زاده ، میرعلی حسینی ، حسن فریور ، مجتبی کسایی از دقیقه۸۵ ارسلان دیاری ، مهدی ببری از دقیقه۱۰+۹۰ عرفان میرزایی ، جعفر دهقان ، نیما درودی از دقیقه۶۷ علی نجفی ، امیرحسین دلیری از دقیقه۷۵ علی نجفی ، حامد حسینعلی زاده بودند.
ترکیب تیم امید صبا قم در این دیدار متشکل از حمیدرضا محمدی(دروازه بان)، ابوالفضل رضا قلی ، ابوالفضل برجی ، محمدحسن صادقی ، امیرحسین خسروانی ، علیرضا کمری ، محمد قاسمی ، محمدمهدی لطفی ، محمدصادق عبیدی ، احمدرضا حمیدی ، رضا شکری به سرمربیگری سیدرحیم راسخ بودند.
سرپرستی تیم امید تراکتورسازی در این دیدار به عهده محمد تقی بیرام زاده بود و سرمربی تیم نیز قادر رحیم زاده و مربیان قربانعلی احمدزاده و حسین حسن دخت و مربی دروازه بان نیز امیر یوسفی می باشد و رضا فرجپور نیز به عنوان آنالیزور و پیام بالکانی به عنوان مدیر تدارکات کادر فنی فصل جدید تراکتورسازی را تشکیل می دهند.
داوری این دیدار بر عهده علیرضا احمدی و بهروز جعفری و محسن جلالی بر عهده داشت.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/NjLBrW

آخرین اخبار

برای رویارویی با تیم پیکان تهران

LiveZilla Live Chat Software