گلمحمدی: پرسپولیس در ضد حملات خطرناک ظاهر شد

جمعه - ۰۸ دی ۱۳۹۶
ساعت: ۱۸:۰۹
تعداد بازدید : 640
موقعیت های زیادی از سوی دو تیم ایجاد نشد

 یحیی گل‌محمدی پس از دیدار مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما بازی را خوب شروع کردیم و تیم حریف را تحت فشار گذاشتیم. در 15 تا 20 دقیقه اول کار را برای حریف سخت کردیم، اما در ادامه دو تعویض اجباری کارمان را خیلی سخت کرد.

به گزارش تراکتورکلاب، وی افزود: ما عالیشاه و اسماعیلی‌فر را به‌اجبار تعویض کردیم. مصدومیت آنها غیرقابل پیش‌بینی بود و دست‌وبال‌مان را تنگ کرد. پرسپولیس هم خودش را به ما تحمیل و بازی خوبی را ارائه کرد.
سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: در کل بازی تحت‌فشاری بود از سمت دو تیم و به همین خاطر موقعیت‌های زیادی از سوی ما و پرسپولیس ایجاد نشد. جا دارد به پرسپولیس هم تبریک بگویم و از هواداران‌مان هم تشکر کنم. هر چند شرمنده‌شان شدیم، اما از هواداران تشکر می‌کنم که این مسافت دور را طی کردند و به تهران آمدند تا تراکتورسازی را تشویق کنند. این برد حق پرسپولیس بود. فکر می‌کنم ما زورمان به پرسپولیس نرسید و آنها بازی بهتری انجام دادند و در نهایت پیروز شدند.
گل‌محمدی تصریح کرد: دو تعویضی که داشتیم کار را برای ما سخت کرد. اعتمادبه‌نفسی را که باید داشتیم، نداشتیم. تیم حریف هم بعد از گلی که زد، خوب دفاع کرد. ما گل اول را در دقیقه‌ای خوردیم که کار را سخت کرد. 
وی ادامه داد: در دقیقه 46 گل خوردیم و نمی‌توانستیم جبران کنیم. آنها در نیمه اول موقعیت چندانی نداشتند. در نیمه دوم ما مجبور شدیم جلو بیاییم، اما پرسپولیسی‌ها خوب دفاع می‌کردند و در ضدحملات هم خطرناک ظاهر می‌شدند.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/PMVnma

آخرین اخبار

تمرینات تیم تراکتورسازی از امروز زیر نظر جرج لیکنز آغاز شد.

موفقیت تراکتور در گرو اجرای هر چه بهتر برنامه‌های مدنظر لیکنز است

جلسه معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور برگزار شد.

LiveZilla Live Chat Software