محمودى:٩٠ دقيقه ٦٠ هزار نفر هم صدا فحاشى كردند

جمعه - ۰۸ دی ۱۳۹۶
ساعت: ۱۸:۱۳
تعداد بازدید : 821
بعضى ها قبل از بازى براى ايجاد درگيرى برنامه ريزى كرده بودند
سرپرست تيم فوتبال تراكتورسازى با انتقاد از وضعيت سكوهاى ورزشگاه آزادى گفت: امروز به ميليون ها نفر از مردم شريف ايران در حاشيه يك مسابقه فوتبال توهين شد!
كاظم محمودى با اشاره به حواشى مسابقه تراكتورسازى و پرسپوليس اضافه كرد:ما قبل از بازى خواهش كرده بوديم تيم ميزبان شرايطى را در ورزشگاه ايجاد كند كه موجب ايجادى درگيرى و توهين هاى ناپسند به اقوام نشود اما اتفاقا برعكس، همه تمهيدات لازم انديشيده شده بود تا ٩٠ دقيقه به صورت هماهنگ ٦٠ هزارنفر فحاشى كنند و اين توهين ها به صورت سازماندهى شده از سوى ليدرهاى تيم ميزبان انجام شد.
محمودى همچنين گفت: فوتبال بايد بهانه اى براى همدلى و دوستى مردم در سراسر كشور باشد نه اينكه با فحاشى و شعارهاى قوميتى به هم وطن خودمان با زشت ترين الفاظ توهين كنيم. همه سكوها و ليدرهاى تيم ميزبان يكپارچه و يك‌صدا زشت ترين الفاظ را به كار مى بردند. چرا با اين افراد برخورد نمى شود؟
سرپرست تراكتورسازى همچنين گفت: صدها بازيكن از آذربايجان روزى پيراهن پرسپوليس یا استقلال را برتن كرده اند و ده‌ها بازيكن هم از اين دو تيم به تراكتورسازى آمدند. ما دشمنان هم نيستيم كه اينطور روى سكوها همه ارزش ها و دوستى ها را زير پا بگذاريم. اين چه عادت زشت و ناپسندى است كه در سال هاى اخير باب شده و بعضى ها قبل از اين مسابقه براى ايجاد تنش و درگيرى برنامه ريزى مى كنند؟
محمودى همچنين در پايان اظهار داشت: هزاران هوادار دلسوز با تحمل سختى راه به ورزشگاه آمدند تا تيمشان را تشويق كنند اما شاهد زشت ترين توهين ها و بى احترامى ها به مردم شريف اذربايجان بودیم. طبيعى است كه اين هوادار هم واكنش نشان مى دهد. قطعا هر شعار ناپسندى محكوم است اما بايد ببينيم عامل اصلى  اين اتفاقات هواداران كدام تيم بودند؟ مردم شريف آذربايجان در طول تاريخ عشق خودشان را نسبت به ايران عزيز نشان داده اند و بعضى شيطنت ها اين حقيقت را زير سوال نخواهد برد، با اين وجود هر شعار نامربوطى را كه موجب از بين رفتن همدلى و اتحاد اقوام مختلف در سراسر كشور می‌شود به شدت محكوم مى كنيم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/nHx21y

آخرین اخبار

 شرکت هواپیمایی آتا طی سال های اخیر، با نگاه ملی به عنوان حامی تیم ملی فوتبال ایران وظیفه خود را ایفا کرده است. همان تیم ملی فوتبال ایران که طی چند دهه به دلیل نبود پروازهای چارتر و تعویض پروازها...

مدیران عامل تراکتورسازی و ذوب آهن تفاهم کردند

LiveZilla Live Chat Software