پزشک تراکتورسازی خبر داد؛

شنبه - ۰۹ دی ۱۳۹۶
ساعت: ۱۳:۱۳
تعداد بازدید : 910
پارگی و خونریزی عضله ساق پای عالیشاه

مصدومیت امید عالیشاه بازیکن تراکتورسازی در دقایق ابتدایی بازی با پرسپولیس به دلیل پارگی و خونریزی عضله ساق پای این بازیکن حادث شد.
به گزارش تراکتورکلاب کادر پزشکی تراکتورسازی بلافاصله پس از بازی با پرسپولیس پیگیری های لازم در خصوص مصدومیت این بازیکن را انجام داده و نتیجه ام آر آی امروز مورد تایید پزشکان قرار گرفت.
مجید صادقی پزشک تیم فوتبال تراکتورسازی در این خصوص گفت:به دستور مدیرعامل محترم باشگاه بلافاصله پس از اتمام مسابقه وضعیت مصدومیت عالیشاه مورد بررسی قرار گرفته و جهت گرفتن ام آر آی در سریعترین زمان ممکن اقدام کردیم. نتیجه ام آر آی امروز به پزشکان متخصص و آقای دکتر کیهانی هم ارائه شد که بر این اساس پارگی عضله ساق پا که موجب خونریزی شده عامل مصدومیت بود. طول درمان این مصدومیت حداقل دو تا سه هفته است که امیدواریم این مشکل هم زودتر حل شود و عالیشاه را در اختیار تیم قرار بدهیم. در واقع استارت سریع بازیکن در این صحنه موجب پارگی عضله شده که اتفاق عجیب و بی سابقه ای در فوتبال محسوب نمی شود.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/q5dtv6

آخرین اخبار

بین اعضای تیم درک متقابل وجود دارد

شجاعی، دژاگه و حاج صفی در لیست کی‌روش

به اطلاع هواداران عزیز پرشورمان می‌رسانیم، با توجه به ملزم شدن باشگاه تراکتورسازی به انجام عملیات بلیت فروشی در دیدار روز جمعه ۲۳ آذر مقابل تیم فولاد خوزستان، در راستای تسهیل شرایط برای حضور بیش ...

LiveZilla Live Chat Software