اعتراض شديد تراكتورسازى به راى كميته انضباطى؛

دوشنبه - ۱۱ دی ۱۳۹۶
ساعت: ۲۲:۵۳
تعداد بازدید : 1586
در اين راى مهربانانه مجازات خاطيان فراموش شد

 باشگاه تراكتورسازى با اعتراض شديد به حكم عجيب و غير منتظره فدراسيون فوتبال خواستار تجديد نظر در حكم صادره از سوى كميته انضباطى گرديد.

به گزارش تراكتور كلاب در پى صدور حكم كميته انضباطى فدراسيون فوتبال پيرامون مسابقه تيم هاى تراكتورسازى و پرسپوليس باشگاه تراكتورسازى مراتب اعتراض رسمى و قانونى خود را جهت تجديد نظر در اين حكم عجيب و غيرمنصفانه اعلام مى نمايد.
بررسى مستندات و تصاوير تلخ مسابقه روز جمعه نشان مى دهد كه بدون ترديد فحاشى و توهين هاى ناشايست هواداران ميزبان به صورت منظم و سازمان يافته با برنامه ريزى قبلى صورت پذيرفته و امكان مسامحه و مماشات در قبال چنين بى اخلاقى وسيع و گسترده اى وجود ندارد.
حكم كميته انضباطى كه مى بايست موجب اصلاح فضاى مسموم فعلى و پيشگيرى از تكرار چنين وقايع تلخى گردد مع الاسف نسبت به باشگاه متخلف بسيار مهربانانه و نسبت به مردم شريف آذربايجان دور از انصاف و عدالت است.
سوال اينجاست كه وقتى وقوع جرم واضح و روشن بوده و مجرم معين و مشخص است چگونه احكام صادره شامل مجرمين و مرتكبين مسلم اين اتفاق نگرديده است؟
مباشرت كانون هواداران باشگاه پرسپوليس در اين اتفاق قابل انكار نبوده و نيست اما در قبال چنين تخلف بزرگى كه موجب توهين به ميليون ها نفر از مردم شريف ايران گرديده صدور چنين حكم مهربانانه اى چه معنى و مفهومى دارد؟
باشگاه تراكتورسازى در اين موضوع مطالبه اى بيش از حق قانونى خود نداشته اما بر مبناى قانون و عطف به مقررات بين المللى فوتبال كه شديدترين برخورد را با جرايم مرتبط با موضوع نژادپرستى و توهين به اقوام پيش بينى نمى ده خواستار تجديد نظر موثر و منصفانه در اين حكم عجيب مى باشد.
لذا از مسئولين محترم فدراسيون فوتبال و كميته انضباطى درخواست مى گردد ضمن برخورد شديد با باشگاه متخلف كه قطعا فراتر از يك محروميت كوتاه تشريفاتى است ضمن معرفى عاملان و مسببان اين واقعه مجازات اين اشخاص نيز بر اساس وسعت جرم اعلام گردد.همچنين در صورتى كه نسبت به خواسته به حق اين باشگاه توجهى صورت نگيرد از ظرفيت هاى قانونى جهت احقاق حق خود در محاكم داخلى و بين المللى بر اساس مقررات و ضوابط استفاده خواهيم نمود.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/HRSBy7

آخرین اخبار

سرخ‌پوشان دقایقی پیش برای برگزاری اردویی به مدت ۱۰ روز راهی شهر کیش شدند.

تمرین امروز تراکتورسازی در سالن سرپوشیده برگزار شد .

تمرین امروز در حالی برگزار شد که مربیان خارجی تیم تمرکز خاصی روی عملکرد بازیکنان جوان داشتند.

LiveZilla Live Chat Software