بيانيه باشگاه تراكتورسازى در آستانه ديدار با استقلال

جمعه - ۱۵ دی ۱۳۹۶
ساعت: ۱۱:۰۰
تعداد بازدید : 1624
علاوه بر پيروزى فاتح ميدان ادب و اخلاق هستيم

 بسمه تعالى

 
تبريز، ادب دياريميز
تراكتور افتخاريميز
 
مسابقه حساس روز جمعه مقابل استقلال تهران با گذشت يك هفته از روز سياه فوتبال در ورزشگاه آزادى موعدى است براى غيور مردان آذربايجان سرفراز تا در ميدان اخلاق و ادب پيروز و سربلند باشند.
اگرچه اتفاقات تلخ مسابقه قبلى و نابخردى هتاكان قلب هاى مردم شريف آذربايجان را به درد آورده اما وقت آن است كه به جاى تلافى و مقابله به مثل با نشان دادن فرهنگ اصيل و ادب و اخلاق اسلامى الگوى متفاوتى از رفتار هواداران پرشور تراكتورسازى به تصوير بكشيم كه در تاريخ فوتبال ايران ماندگار باشد.
هتاكان هفته گذشته مدعى شدند كه رفتارهاى زشت و غير قابل توجيه آن روز به تلافى وقايع تبريز بوده اما عدم صحت اين دروغ بزرگ را با ارائه تصويرى متفاوت از فرهنگ هواداران تراكتورسازى اثبات مى كنيم!
به ياد داشته باشيد كه ادب و متانت امروز ما ضربه بزرگى بر پيكره متخلفان بازى هفته گذشته وارد مى كند و به اثبات مى رساند كه هوادار تراكتور عامل وقوع آن اتفاقات نبوده كه اين حقيقت موجب تشديد مجازات باشگاه ميزبان و خصوصا كانون هواداران اين باشگاه خواهد شد.
ترديد نكنيد كه سر دادن شعارهاى غيرموجه دست آويز مظلوم نمايى متخلفين هفته گذشته خواهد بود و موضع تراكتورسازى را در اين ماجرا به شدت تضعيف مى كند.
بدون ترديد باشگاه تراكتورسازي با استفاده از همه ظرفيت هاى قانونى خود موضوع تشديد مجازات را تا آخرين مرحله پيگيرى خواهد كرد ، با اين وجود از هواداران عزيز انتظار مى رود كه با تشويق تيم محبوب خود و به تصوير كشيدن فرهنگ پرافتخار مردم آذربايجان چهره حقيقى مقصرين و مسببين وقايع بازى هفته گذشته را افشا كنند.
همراه و هم صدا در كنار هم تا اخرين دقيقه تراكتور آذربايجان را تشويق مى كنيم و همزمان علاوه بر فتح نتيجه بازى و كسب ٣ امتياز فاتح ميدان ادب و اخلاق هستيم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/kuiFK7

آخرین اخبار

 شرکت هواپیمایی آتا طی سال های اخیر، با نگاه ملی به عنوان حامی تیم ملی فوتبال ایران وظیفه خود را ایفا کرده است. همان تیم ملی فوتبال ایران که طی چند دهه به دلیل نبود پروازهای چارتر و تعویض پروازها...

مدیران عامل تراکتورسازی و ذوب آهن تفاهم کردند

LiveZilla Live Chat Software