گل‌محمدی: انتظارات از ما زیاد است

چهارشنبه - ۲۰ دی ۱۳۹۶
ساعت: ۱۴:۲۰
تعداد بازدید : 955
هیچ‌کس به من اولتیماتوم نداد

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با نفت تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما بازی حساسی را در پیش داریم. در این بازی گرفتن ۳ امتیاز برای ما از اهمیت زیادی برخوردار بوده و هدف‌مان همین است. 

به گزارش تراکتورکلاب، وی افزود: فردا با تیمی بازی داریم که خوب دفاع می‌کند و خوب هم حمله می‌کند. مقابل نفت صددرصد کار سختی خواهیم داشت و برای پیروزی باید یکسری نکات فنی را رعایت کنیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: باید گردش توپ خوبی داشته باشیم، به بازی سرعت دهیم و از فضاها استفاده کنیم. نباید بازی احساسی انجام دهیم و باید بدانیم که در این بازی دنبال چه چیزی هستیم. 

گل‌محمدی تصریح کرد: تمرکز داشتن بازیکنان روی نکات فنی لازم است و امیدوارم در این بازی تمرکز لازم وجود داشته باشد. همچنین امیدوارم در فضاها به بازی سرعت بدهیم و در نتیجه به گل برسیم. 

وی با اشاره به توانمندی‌های تیم حریف گفت: نفت بازیکنان خوبی در خط حمله دارد و ما می‌دانیم که آنها خطرناک هستند و در ضدحمله‌ها ما باید عملکرد خوبی داشته باشیم. باید توجه داشته باشیم که گل بد نخوریم و از آن طرف هم خوب حمله کنیم و به گل برسیم.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: بازی مقابل استقلال  شاید حق‌مان پیروزی بود که بعد از آن بنده به تهران آمدم تا در کلاس‌های مربیگری شرکت کنم. اکنون هم در خدمت تیم هستم و کارمان را انجام می‌دهیم. انتظارات از ما زیاد است و کاری ندارم که این انتظارات به حق بوده است یا نه، اما باید بگویم که روزهای سختی را تاکنون پشت سر گذاشته‌ایم. 

وی ادامه‌ داد: اینکه بخواهیم انگیزه بازیکنان را برای دو بازی سخت مقابل پرسپولیس و استقلال بالا نگه داریم کار بسیار سختی بود، اما باید بگویم بازیکنان ما اکنون با انگیزه‌ای قوی کار خود را دنبال می‌کنند.

گل‌محمدی در پاسخ به این پرسش که‌ آیا اولتیماتوم آجورلو به او صحت دارد یا نه، تصریح کرد: از طرف باشگاه هیچ اولتیماتومی به بنده داده نشده است. اولتیماتوم از طرف کسانی بوده که به دنبال منافع خودشان هستند و به تیم فکر نمی‌کنند. این اولتیماتوم‌ها در سایت‌ها و فضای مجازی بوده و آنها افرادی هستند که دوست دارند چنین جوی راه بیاندازند و هدف‌شان عدم نتیجه‌گیری تیم است. 

گل‌محمدی با اشاره به این افراد گفت: همان‌طور که گفتم هیچ اولتیماتومی به من اعلام نشده و اگر قرار است چنین چیزی باشد باید در جلسه‌ای آن را با من مطرح کنند که البته دلیلی هم ندارد اولتیماتومی بدهند و خودم فکر نمی‌کنم اتفاقی رخ داده باشد. 

او ادامه داد: این اولتیماتوم‌ها بیشتر از سوی افرادی بود که با یک سری خبرنگار هزار تومانی به دنبال خراب کردن جو تبریز هستند. مربیانی که ۲ بار در سال از تیم‌های دسته یکی اخراج می‌شوند این مسائل را در فضای مجازی مطرح کردند. 

گل‌محمدی در مورد شروع کارش در تراکتورسازی گفت: ما با یک‌سری بازیکن جوان کار را شروع کردیم که لیگ برتر ندیده بودند و یک سری بازیکن با تجربه هم در کنار ما بودند. بزرگسالان تیم هم دو دسته بودند که یک دسته بازیکن از رده خارج قراردادهای میلیاردی بستند آن هم با هزار منت و یک عده هم به عشق پیراهن و هوادار آمده بودند و کار می‌کردند، ما با این بازیکنان شروع کردیم.

سرمربی تراکتورسازی اظهار داشت: انصافا هواداران در نیم‌فصل خیلی حمایت کردند و ما مشکلات زیادی داشتیم، فقط محمد ایرانپوریان در همه بازی‌ها برای ما بازی کرده، بقیه یا مصدوم شدند یا با محرومیت‌های طولانی‌مدت روبه‌رو شدند و ما با این وضعیت شروع کرده‌ایم اما از آن طرف جوان‌های خیلی خوبی به تیم آمدند، نادری، مسلمی‌پور، آزادی، تهامی و ... اینها کسانی بودند که لیگ حتی اسم آنها را هم نشنیده بود اما اینها آمدند با تمام قوا کار کردند و ما ترکیبی از بازیکنان جوانان و باتجربه در تیم داشتیم. بازیکنانم تا آنجا که توانستند کار و تلاش کردند.

گل‌محمدی در خصوص موضوع سربازها گفت: بازیکنان سرباز سال‌هاست به تراکتورسازی می‌آید و این تیم هم تنها تیم لیگ برتری است که می‌تواند بازیکن سرباز بگیرد، فقط همین بازیکنان نبودند و موردهای مختلف داشتیم که التماس می‌کردند برای سربازی به تراکتورسازی ملحق شوند و این هم انتخاب خودشان بوده است و فشاری نه از سوی من و نه از باشگاه وجود نداشته است. 

وی در پایان افزود: من نه بلدم به کسی فشار بیاورم و نه بلدم کسی را تحریک کنم. مسلما خود بازیکنانی هم که به اینجا آمدند مشکلاتی داشتند که می‌توانند درباره آن صحبت کنند. این نیست که کسی به بازیکن فشار بیاورد. مسلما آنها از عواقب کاری که انجام دادند اطلاع داشتند و از خود بازیکنان بپرسید که چه اتفاقی افتاده و چرا دوست داشتند که به تراکتورسازی بیایند قطعا آنها دلایل خوبی برای جدایی داشتند و اگر این همه هجمه وجود دارد بهتر است خودشان پاسخ بدهند.

 

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/GjMRZy

آخرین اخبار

هواداران اخبار باشگاه را از کانال رسمی پیگیر باشند

تداوم فاصله ۴ امتیازی با صدرنشین

LiveZilla Live Chat Software