گل‌محمدی: تابع تصمیم باشگاه هستم

پنجشنبه - ۲۱ دی ۱۳۹۶
ساعت: ۱۸:۰۴
تعداد بازدید : 881
فرصت‌هایمان را به راحتی از دست دادیم

 یحیی گل محمدی پس از دیدار مقابل نفت تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شکست تلخی بود. در چنین بازی‌هایی‌ که حریف ۱۰ نفره دفاع می کند باید از موقعیت‌ها استفاده کنیم ولی ما فرصت‌هایمان را خیلی راحت از دست دادیم و روی‌یک‌ غافل گیری‌گل‌خوردیم. 

به گزارش تراکتورکلاب، وی افزود: ما امروز استرس برد داشتیم‌ و برای ۳ امتیاز به زمین آمدیم. فشار زیادی در شروع نیمه دوم روی دروازه حریف آوردیم ولی توپ‌هایمان تبدیل به گل نشد. 
سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: درباره این بازی نمی‌توانم صحبت کنم. شکست تلخی بود و از هواداران عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم تراکتورسازی در ادامه امتیازات از دست رفته را جبران کند.
گل‌محمدی درباره مطرح شدن گزینه‌هایی برای جایگزینی وی و فشار ایجاد شده روی تیم بابت این موضوع تصریح کرد: در یکی‌دو‌هفته اخیر گزینه‌های خیلی زیادی مطرح شد که این موضوع روی تیم تاثیر منفی گذشت که کار را برای ما سخت کرده بود. ما تحت فشار بودیم و این فشار به بازیکنان هم منتقل می‌شد. 
وی‌ادامه داد: نباید از شکستی که خوردیم زیاد صحبت کنیم. چیزی که مشخص است، این است که که ما خوب نتیجه نگرفتیم، بازی را واگذار کردیم و بازی تلخی برای ما بود.
گل‌محمدی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر ادامه حضورش در تراکتورسازی تاکید کرد: من یک مربی حرفه‌ای هستم و با باشگاه تراکتورسازی قرارداد دارم. نظر باشگاه در این مورد خیلی مهم است و من تابع تصمیم باشگاه هستم و مجبورم از تصمیم باشگاه اطاعت کنم.
وی در پایان گفت: فوتبال همین است. مربی یک روز خوب و یک روز بد دارد. شما در عالم مربیگری یک روز شعار علیه خودتان می‌شنوید و یک روز هم تشویق می‌شوید. من حرفه‌ای هستم و این هم در عالم مربیگری حرفه‌ای عادی است.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/Bi6t7z

آخرین اخبار

تمرینات تیم تراکتورسازی از امروز زیر نظر جرج لیکنز آغاز شد.

موفقیت تراکتور در گرو اجرای هر چه بهتر برنامه‌های مدنظر لیکنز است

جلسه معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور برگزار شد.

LiveZilla Live Chat Software