ورزشگاه امام رضا (ع) میزبان دیدار تیم‌های پدیده و تراکتورسازی تبریز

سه شنبه - ۱۰ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۱۸:۴۰
تعداد بازدید : 1081
قائم مقام باشگاه پدیده خراسان اعلام کرد

 به گزارش تراکتورکلاب و به نقل از سایت رسمی باشگاه پدیده خراسان، مجتبی سرآسیایی، مدیر تیم و قائم مقام باشگاه پدیده خراسان با اعلام این خبر که ورزشگاه امام رضا (ع) میزبان دیدار تیم‌های پدیده و تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال خواهد بود، اظهار کرد: در ابتدا با توجه به رعایت بازه زمانی هر 12 روز یک بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) قرار بر این شد که دیدار دو تیم پدیده و تراکتورسازی در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد برگزار شود اما طی صحبت‌هایی که در روزهای اخیر داشتیم خوشبختانه این دیدار به ورزشگاه امام رضا (ع) منتقل شد.

 
وی افزود: باید در این راستا تشکر ویژه‌ای از مسئولان تربیت بدنی آستان قدس رضوی داشته باشیم که شرایط را برای برگزاری این دیدار فراهم کردند. پس از دیدار قبلی که در این ورزشگاه برگزار شد، تلاش فراوانی صورت گرفته تا چمن آن برای دیدار پدیده - تراکتورسازی نیز آماده باشد.
 
قائم مقام باشگاه پدیده در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به توافقی که با مسئولان تربیت بدنی آستان قدس داشته‌ایم، دیدارهای خانگی پدیده در لیگ برتر هفدهم تا پایان سال 96 در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار خواهد شد که جا دارد از این عزیزان در آستان قدس رضوی، هیئت فوتبال خراسان رضوی و شورای تأمین به واسطه همراهی خوبی که داشتند، باز هم تشکر کنیم. بدون شک اگر دلسوزی دوستان در هیئت فوتبال و البته درک شرایط حساس باشگاه پدیده توسط شورای تأمین نبود برگزاری دیدار در ورزشگاه امام رضا (ع) میسر نمی‌شد.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/D2Stwm

آخرین اخبار

تمرینات تیم تراکتورسازی از امروز زیر نظر جرج لیکنز آغاز شد.

موفقیت تراکتور در گرو اجرای هر چه بهتر برنامه‌های مدنظر لیکنز است

جلسه معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور برگزار شد.

LiveZilla Live Chat Software