فردا با همه توان به دنبال ٣ امتياز خواهيم بود

پنجشنبه - ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۱۷:۵۵
تعداد بازدید : 966
بهترین دارو برای تیم ما زمان است

 ارطغرول ساغلام در نشست خبری پیش از بازی با پدیده مشهد با ابراز تاسف بابت اتفاق رخ‌داده برای بازیکن تیم استقلال تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: می‌خواهم ناراحتی خود را از تصادف آقای قائدی بازیکن استقلال ابراز کنم و به خاطر دوست او که در این تصادف از دنیا رفت، تسلیت می‌گویم.

به گزارش تراکتورکلاب، وی افزود: امیدوارم قائدی هر چه زودتر بهبود یابد و به مستطیل سبز بازگردد. برای او، خانواده‌اش و استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم. 
سرمربی تراکتورسازی درباره بازی فردا خاطرنشان کرد: بازی فردا برای ما بسیار مهم است. ما هفته قبل در روز جمعه بازی نه چندان خوبی ارائه کردیم، امیدوارم فردا بازی و جنگندگی خوبی نشان دهیم و بازی خوبی ارائه کنیم.
ساغلام تصریح کرد: ما ۱۰ روز دیگر در رقابت های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا بازی می کنیم و امیدوارم برای آن یک انگیزه بزرگ داشته‌باشیم. رقابت برای ما از پدیده و مشهد آغاز می‌شود و با گسترش ادامه می‌یابد. این دو بازی بسیار مهم هستند و فعلا همه انرژی و تمرکزمان روی بازی فرداست. فکر می‌کنم بازی تماشاگرپسندی را شاهد باشیم. امیدوارم زیبایی‌های فوتبال را فردا ببینیم. 
وی تاکید کرد: به امتیازات پیش رو به شدت نیاز داریم، به همین خاطر فردا باید هرچه داریم رو کنیم تا ۳ امتیاز را از آن خود کنیم. 
سرمربی تیم تراکتورسازی با اشاره به غایبان تیمش برای بازی فردا گفت: از ابتدای فصل مصدومیت‌هایی داشتیم اما برای بازی فردا ایرانپوریان، قائم اسلامی‌خواه را هم در اختیار نداریم.
او درباره شرایط ۲ بازیکن خارجی تیم افزود: دو بازیکن خارجی خود را برای بازی فردا در اختیار داریم البته چند روز کوتاه است که آنها تمرین با تیم را شروع کرده‌اند و اگر شد در بازی فردا از آن‌ها استفاده می‌کنم.
ساغلام تصریح کرد: از زمان حضورم در ایران متوجه شدم که در خلق موقعیت مشکلات زیادی داریم. سعی کردیم بازیکنانی برای تقویت این موضوع جذب کنیم. 
وی ادامه داد: هفته قبل هم نشان دادیم که تیم خوبی هستیم،‌ می‌توانیم خوب پاس‌کاری کنیم اما بعد از رسیدن به محوطه حریف در خلق موقعیت ناتوانیم. در این هفته روی این موضوع کار کردیم، طبیعتا وقتی نتوانیم خوب حمله کنیم باعث می‌شود که موقعیت‌های خطرناکی به حریف بدهیم.
سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: در خصوص مسائل دفاعی هم خیلی تلاش کردیم اما باید بدانیم که در فوتبال عوض کردن برخی از عادت‌ها خیلی راحت نیست. این یک حرف کلیشه‌ای محسوب می‌شود اما بهترین دارو برای تیم ما زمان است. 
ساغلام اظهار داشت: متأسفانه ما این زمان را در اختیار نداریم و از طرفی باید امتیازات را جمع کنیم و از طرف دیگر باید نقاط ضعف تیم را برطرف کنیم که کار راحتی نیست.
ساغلام درباره بازی در زمین بی‌طرف مقابل حریف عربستانی گفت: این را باید بگویم که طرفداران ما قدرت بسیار بزرگی برای تیم ما محسوب می‌شوند. بازی روز گذشته الغرافه با پاختاکور را تماشا کردم و متوجه شدم آنها طرفداران بسیار کمی دارند اما تماشاگران برای ما قدرت محرکه خوبی محسوب می‌شوند. اتفاقاتی بین ایران و عربستان رخ داد که باعث رقم خوردن چنین تصمیماتی شد. نمی‌خواهم به بُعد سیاسی موضوع ورود کنم ما ورزشی هستیم ، ورزش اهداف بسیار والایی را دنبال می کند ، هدف ورزش همواره رشد و اعتلای وحدت و همبستگی بین مردم کشورهای جهان است و باید این اصل همواره حفظ می شد ما علاقمندیم در زمین خود و در حضور تماشاگران تیم خود بازی کنیم ولی متاسفانه در این بخش کار زیادی از دست ما بر نمی‌آید.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/L7dDuS

آخرین اخبار

تمرینات تیم تراکتورسازی از امروز زیر نظر جرج لیکنز آغاز شد.

موفقیت تراکتور در گرو اجرای هر چه بهتر برنامه‌های مدنظر لیکنز است

جلسه معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور برگزار شد.

LiveZilla Live Chat Software