ساغلام: بازیکنانم با انگیزه ظاهر شدند

جمعه - ۱۳ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۱۷:۳۱
تعداد بازدید : 1269
بازیکنانم پیشرفت زیادی داشتند

 ارطغرول ساغلام پس از پیروزی مقابل پدیده مشهد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قبل از هر چیز می‌خواهم این را یادآوری کنم که ما در مشهد دو هفته متوالی بازی کردیم که بازی‌های اول ما در ایران بودند.

به گزارش تراکتورکلاب، وی افزود: در هر دو بازی در یک ورزشگاه و چمن خیلی خوب و تماشاگران پرهیجان بازی کردیم. همین‌طور که دیدید، اینجا فوتبال و حمایت هواداران از تیم‌های‌شان، تفکر من برای آمدن به ایران را نشان داد که کار درستی کردم. 
سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: ۲ بازی در مشهد انجام دادیم. من می‌خواهم در مورد دو بازی سخت و خارج از خانه این را بگویم که از اینکه گل نخوردیم، خوشحالم. 
وی ادامه داد: در بازی قبلی مقابل مشکی‌پوشان در  خط حمله ضعیف بودیم، اما امروز مخصوصاً در نیمه اول چند موقعیت داشتیم و در نیمه دوم هم یک گل زیبا زدیم. در نهایت هم با ۲ گل پهلوان یک پیروزی شیرین به‌دست آوردیم. 
ساغلام تصریح کرد: باید این را بگویم که پدیده تیم خیلی خوبی است. به‌خاطر همین هم امتیاز گرفتن در مقابل چنین تیمی معنای خاصی برای ما دارد.
وی تأکید کرد: یک دوره پرفشار در لیگ برتر ایران منتظر ماست. از یک طرف می‌خواهیم در لیگ بالا بیاییم و از یک طرف هم می‌خواهیم تلاش کنیم که ایران را در لیگ قهرمانان سربلند کنیم. 
ساغلام ادامه داد: البته این دوره سختی برای یک مربی است؛ به‌خاطر اینکه شما پشت سر هم بازی می‌کنید و وقتی برای تمرین ندارید. با این وجود اما باز هم بین بازی‌ها قرار است راهکارهای بهتر شدن و بهتر بازی کردن را به بازیکنان‌مان نشان بدهیم. امروز این را دیدیم که بازیکنان ما بهتر از این را هم می‌توانند انجام بدهند، چون آنها از هفته پیش تا کنون خیلی پیشرفت کردند.
سرمربی نماینده فوتبال آذربایجان گفت: آن‌چیزی که خیلی من را خوشحال می‌کند، انگیزه بازیکنانم برای یادگیری و انعکاس آن در زمین مسابقه است. یک بار دیگر جا دارد از تمام افراد و دست‌اندرکاران که در مشهد از ما پذیرایی کردند، تشکر کنم. برای مشکی‌پوشان و پدیده در بازی‌های بعد آرزوی موفقیت می‌‌کنم..
 
وی گفت: کار اصلی‌مان این است که از جایگاه فعلی‌مان در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران خیلی زود دور شویم و بالا بیاییم. بعد از آن، لیگ قهرمانان آسیا هم برای ما خیلی مهم است که بتوانیم بهترین کار را در این مسابقات انجام بدهیم. 
 
ساغلام در پایان تاکید کرد: سعی می‌کنیم در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر بهترین کاری که می‌توانیم بکنیم را انجام بدهیم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/ZGgMA3

آخرین اخبار

تمرینات تیم تراکتورسازی از امروز زیر نظر جرج لیکنز آغاز شد.

موفقیت تراکتور در گرو اجرای هر چه بهتر برنامه‌های مدنظر لیکنز است

جلسه معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور برگزار شد.

LiveZilla Live Chat Software