درخواست ویژه تراکتورسازی از رییس فدراسیون

جمعه - ۱۳ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۱۹:۰۹
تعداد بازدید : 2475
بدرقه نماينده فوتبال ايران در تبريز مقابل گسترش

 به گزارش تراکتورکلاب، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی طی نامه‌ای خطاب به رییس فدراسیون فوتبال درخواست کرد با برگزاری مسابقه حساس هفته بیست و سوم مقابل گسترش فولاد، در تبریز از نماینده فوتبال ایران در آستانه رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا حمایت شود. 

متن این درخواست به این شرح است: 
 
برادر ارجمند جناب آقاى مهدى تاج
رياست محترم فدراسيون فوتبال
 
با سلام و احترام
 
با صلوات بر محمد و آل محمد پيرو اعلام حكم محروميت اين باشگاه از برگزارى يك مسابقه در ورزشگاه خانگى با عنايت به حضور تيم فوتبال تراكتورسازى در مسابقات ليگ قهرمانان باشگاههاى آسيا و در شرايطى كه نماينده فوتبال ايران در مسابقه هفته آتى آخرين بازى خانگى خودش پيش از آغاز رقابت هاى آسيايى را مقابل هواداران خودش برگزار مى كند بدينوسيله از جنابعالى درخواست مى كنم به منظور لغو يا تعليق محروميت در نظر گرفته شده در اين موقعيت حساس دستور اقدام فرماييد.
 با توجه به رفتار شايسته هواداران تراكتورسازى در دو مسابقه اخير و در ورزشگاه امام رضا(ع) به نظر مى رسد اين اقدام مى تواند زمينه تقويت روحيه تيم و همدلى و انسجام بيشتر را در آستانه مسابقات حساس آسيايى فراهم سازد و نماينده فوتبال ايران پس از انجام يك مسابقه پرشور خانگى در برابر هواداران متعصب خودش وارد كارزار آسيايى گردد.
پيشاپيش از حمايت و همراهى جنابعالى در جهت تقويت روحيه و بالا بردن انگيزه نماينده فوتبال ايران در آستانه مسابقه حساس آسيايى برابر الاهلى عربستان تشكر مى كنم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/zx7bFo

آخرین اخبار

تمرینات تیم تراکتورسازی از امروز زیر نظر جرج لیکنز آغاز شد.

موفقیت تراکتور در گرو اجرای هر چه بهتر برنامه‌های مدنظر لیکنز است

جلسه معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور برگزار شد.

LiveZilla Live Chat Software