تاكيد تراكتورسازى بر استفاده از حق ميزبانى

شنبه - ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۰۹:۴۳
تعداد بازدید : 432
در تبريز يا در صورت اضطرار، قطر به ميدان مى رويم

 باشگاه تراكتورسازى با توجه به انتشار خبر انجام مسابقه مقابل نماينده عربستان در كشور عمان اعلام كرد از حق ميزبانى خودش استفاده كرده و انها در شهر تبريز يا در كشور قطر حاضر به انجام اين مسابقه خواهد بود.

متن در خواست مكتوب باشگاه تراكتورسازى به اين شرح است؛
برادر ارجمند جناب آقاى مهدى تاج
رياست محترم فدراسيون فوتبال
 
با سلام و احترام
 
با صلوات بر محمد و آل محمد پيرو مذاكرات حضورى و تفاهم صورت گرفته با حمايت مسئولين محترم فدراسيون فوتبال بدينوسيله مجددا بر موضع باشگاه تراكتورسازى جهت ميزبانى از تيم الاهلى عربستان در شهر دوحه قطر تاكيد مى گردد.
همانطور كه پيش از اين اعلام شد باشگاه تراكتورسازى خود را مستحق استفاده از حق ميزبانى در خانه و در شهر تبريز مى داند. با اين وجود به دليل تصميم ناعادلانه اى كه اتخاذ گرديده از حق مسلم خود محروم شديم اما قطعا انتخاب زمين بى طرف بر عهده باشگاه ميزبان است و بر همين اساس با توجه به برخى اخبار منتشر شده در خصوص برگزارى بازى در كشور عمان، مخالفت يا نارضايتى تيم ميهمان را در اين حوزه تاثيرگذار نمى دانيم.
بدينوسيله ضمن تاكيد مجدد بر خواسته خود از جنابعالى درخواست مى كنم جهت انجام مكاتبات لازم و اعلام تصميم قطعى باشگاه تراكتورسازى به كنفدراسيون فوتبال آسيا در خصوص ميزبانى از اين مسابقه در شهر تبريز و يا در صورت اضطرار در كشور قطر دستورات مقتضى را صادر فرماييد.
 
با تشكر
مصطفى آجورلو

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/LDtodQ

آخرین اخبار

بلافاصله پس از دیدار مقابل الغرافه

اميدوارم چنين تجربه تلخى برايم تكرار نشود

LiveZilla Live Chat Software