تراکتورسازی در یادگار امام به میزبانی گسترش فولاد می‌رود

يكشنبه - ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۱۷:۳۷
تعداد بازدید : 865
اعتراض باشگاه نتیجه داد

 با توجه به پیگیری‌های مسئولان باشگاه، رای کمیته انضباطی تغییر یافت و تراكتورسازى در ورزشگاه یادگار امام با حضور هوادارانش به مصاف گسترش فولاد می‌رود. 

به گزارش تراکتورکلاب، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال طی حکمی در روزهای گذشته تیم تراکتورسازی را به برگزاری یک مسابقه خانگى در زمین بی‌طرف محکوم کرد. 
در پی این اتفاق مدیریت باشگاه تراکتورسازی با تنظیم نامه‌ای به ریاست فدراسیون فوتبال نسبت به این تصمیم معترض شد و از آن‌ها خواست تا با توجه به حضور تراکتورسازی در رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا پس از دربی تبریز، ترتیبی اتخاذ شود که این تیم در حضور هواداران پرشور خود و در استادیوم یادگار امام تبریز به میزبانی گسترش فولاد برود. 
خوشبختانه پس از بررسی این اعتراض، فدراسیون فوتبال اعلام کرد که دربی فوتبال تبریز در ورزشگاه یادگار امام و با حضور هواداران برگزار می‌شود. 
باشگاه تراکتورسازی ضمن تقدیر و تشکر از این تصمیم فدراسیون، امیدوار است که این تیم بتواند با کسب روحیه‌ای مناسب، نماینده‌ی شایسته‌ای در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا برای فوتبال کشورمان باشد. 
همچنین از این رو از هواداران پرشور خود دعوت می‌کند روز چهارشنبه با حضور در ورزشگاه، تیم محبوبشان را با روحیه بیشتری برای دیدار مقابل الاهلی عربستان بدرقه کنند.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/31KLUo

آخرین اخبار

تمرینات تیم تراکتورسازی از امروز زیر نظر جرج لیکنز آغاز شد.

موفقیت تراکتور در گرو اجرای هر چه بهتر برنامه‌های مدنظر لیکنز است

جلسه معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور برگزار شد.

LiveZilla Live Chat Software