درخواست تراکتورسازی برای تغییر زمان مسابقه

دوشنبه - ۱۶ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۱۵:۴۹
تعداد بازدید : 1155
محمودی: پیشنهاد ما برگزاری مسابقه در ساعت ۱۶ است

باشگاه تراکتورسازی با ارسال نامه ای از سازمان لیگ درخواست کرد که مسابقه روز‌ چهارشنبه این تیم مقابل گسترش فولاد  ساعت ۱۶ برگزار شود.
به گزارش تراکتورکلاب، کاظم محمودی سرپرست تیم تراکتورسازی با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به اینکه پیش‌بینی می‌شود استقبال خوبی از این مسابقه صورت گیرد و بر اساس درخواست هواداران از مسئولان سازمان لیگ درخواست کردیم، مسابقه روز‌ چهارشنبه که در یک روز غیرتعطیل برگزار می‌شود با کمی تاخیر آغاز شود تا بخش قابل توجهی از هواداران امکان حضور در ورزشگاه را پیدا کنند.
محمودی در ادامه گفت: با توجه به اینکه هواداران تراکتورسازی همواره حامی همه تیم‌های تبریزی از جمله گسترش فولاد نیز بودند فکر می‌کنم مسئولان باشگاه گسترش فولاد هم مخالفتی با این درخواست نداشته باشند. لذا امیدواریم با موافقت و همکاری مسئولین سازمان لیگ مسابقه روز چهارشنبه با حضور پرشور هواداران تراكتورسازى ساعت ۱۶ انجام شود.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/XXSmTf

آخرین اخبار

 شرکت هواپیمایی آتا طی سال های اخیر، با نگاه ملی به عنوان حامی تیم ملی فوتبال ایران وظیفه خود را ایفا کرده است. همان تیم ملی فوتبال ایران که طی چند دهه به دلیل نبود پروازهای چارتر و تعویض پروازها...

LiveZilla Live Chat Software