جوردی آلمیدا: ساغلام شرایط تراکتور را تغییر می‌دهد

سه شنبه - ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۱۰:۱۴
تعداد بازدید : 1421
خوشحالم که مقابل هواداران بازی می کنم

جوردی آلمیدا در گفت‌و‌گو با تراکتورکلاب، درباره دیدارهای اخیر تیم و حضورش در ترکیب اظهار داشت: با توجه به گذشت زمان از حضورم در تراکتور، روز به روز ارتباط بیشتری می‌توانم با هم‌تیمی‌هایم برقرار کنم و این موضوع باعث می‌شود بتوانم با بچه‌ها هماهنگ‌تر شوم و‌ از نظر کیفی بتوانیم شرایط بهتری را تجربه کنیم.
وی افزود: در حال حاضر کمی از زبان فارسی یاد گرفتم و تلاش می‌کنم بتوانم با برقراری ارتباط با مدافعین تیم بتوانیم بهترین عملکرد ممکن را در ترکیب تیم داشته باشیم.
دروازه‌بان تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: با توجه به تغییراتی که ایجاد شد ارطغرول ساغلام به‌مرور زمان می‌تواند شرایط تیم را بهتر کند و اطمینان داشته باشید که تراکتورسازی در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا، نتایج لیگ برتر را جبران می‌کند و در لیگ برتر نیز به مرور زمان شرایط بهتری خواهد داشت.
جوردی آلمیدا مارتینز درباره حضور تماشاگران در دربی تبریز تصریح کرد: همیشه حضور هواداران به تیم روحیه می‌دهد، خیلی خوشحالم که قرار است مقابل هوادارانمان به میدان بروم و این موضوع انرژی زیادی به ما می‌دهد.
دروازه‌بان برزیلی تراکتورسازی گفت: امیدوارم در دیدار مقابل گسترش فولاد بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم تا بتوانیم با نتایج قابل قبول در لیگ برتر و روحیه خوب در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا حاضر شویم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/M7zZ3N

آخرین اخبار

 شرکت هواپیمایی آتا طی سال های اخیر، با نگاه ملی به عنوان حامی تیم ملی فوتبال ایران وظیفه خود را ایفا کرده است. همان تیم ملی فوتبال ایران که طی چند دهه به دلیل نبود پروازهای چارتر و تعویض پروازها...

LiveZilla Live Chat Software