فیروز کریمی: تراکتورسازی برادر بزرگ‌تر فوتبال تبریز است

سه شنبه - ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۱۴:۰۵
تعداد بازدید : 939
توانایی تراکتور برای صعود در لیگ قهرمانان آسیا


فیروز کریمی در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به نظر من هر دو تیم تراکتورسازی و گسترش فولاد قبل از اینکه به فکر نتیجه باشند، به فکر ارائه بازی خوب و تماشاگرپسند هستند. بازی‌های گذشته آن‌ها نیز این موضوع را نشان می‌دهد. تیم تراکتورسازی هم روی سیر صعود قرارگرفته و شکل خودش را پیداکرده است.
به گزارش تراکتورکلاب، سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز تصریح کرد: شناخت کافی از دو تیم در کادر فنی‌ها وجود دارد و به همین خاطر فکر می‌کنم بازی خوبی از آب درمی‌آید. نتیجه هم دست خداست و هر چه او بخواهد، آن‌طور می‌شود. ما شناخت خوبی از تراکتورسازی داریم، نقاط قوت آن‌ها را می‌شناسیم و امید داریم که در کنار ارائه بازی خوب، نتیجه را هم کسب کنیم.
وی با اشاره به اینک تراکتورسازی یک تیم دوست‌داشتنی است، گفت: چه من در تبریز باشم و چه نباشم، می‌گویم که تراکتورسازی، ملوان، ابومسلم، نساجی قائم‌شهر و راه‌آهن تیم‌های دوست‌داشتنی هستند. این تیم‌ها شناسنامه فوتبال ما هستند. چه در تبریز باشم و چه نباشم، این تیم یکی از تیم‌هایی است که در قلب من جا دارد. همچنین باید بگویم تراکتورسازی برادر بزرگ‌تر فوتبال تبریز است.
کریمی خاطرنشان کرد: تراکتورسازی یک تیم قابل‌احترام است. تراکتورسازی در ادوار گذشته ارائه گر بازی خوب بوده و هر وقت از در بازی زیبا وارد می‌شده، نتیجه هم گرفته و با این نوع بازی تماشاگرانش را سیراب کرده است.
سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز تأکید کرد: تراکتورسازی با بازی‌های زیبا نتیجه هم گرفته است. امروز هم تراکتورسازی در این مسیر قرارگرفته، یعنی هم نتیجه می‌گیرد و هم دوست‌داشتنی بازی می‌کند. ان‌شاءالله این مسیر ادامه داشته باشد. تراکتورسازی حقش است و می‌تواند جزو تیم‌های صعودکننده در لیگ قهرمانان آسیا باشد.
وی ادامه داد: برای این تیم آرزوی پیروزی در لیگ قهرمانان آسیا را دارم. ان‌شاءالله بتواند باقدرت در این مسابقات حضور پیدا کند. بازیکنان تراکتورسازی وجودشان برای هر تیمی نعمت است. کادر فنی خوبی که رزومه خوبی دارند هم در تراکتورسازی مشغول کار کردن هستند. این باشگاه مدیرعامل توانمندی دارد که باتجربه است. نبود یک بازیکن در تراکتورسازی بی‌معنی است. تراکتورسازی همیشه هوادارانش را کنارش داشته که در روزهای سخت یار و یاور آن‌ها بوده‌اند.
کریمی اظهار داشت: تیم‌های بالای جدول دلهره و دلواپسی دارند و تیم‌های پایین جدول هم انتحاری بازی می‌کنند، اما ما و تراکتورسازی هیچ‌کدام از این شرایط را نداریم و فردا به فکر ارائه بازی زیبا هستیم و فکر می‌کنم بازی خوبی باشد. از بد روزگار تعداد زیادی از بازیکنانمان را نداریم، اما به فکر بازی خوب هستیم و می‌خواهیم بازی تماشاگرپسندی ارائه بدهیم. فوتبال را نمی‌توان پیش‌بینی کرد. موقعیت‌های بازی بارسلونا و چلسی 24 به یک بود، اما همان یک موقعیت به گل تبدیل شد.
سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز گفت: آذری‌ها فوتبال را مثل خوزستانی‌ها می‌شناسند و می‌دانند فوتبال خوب و بد چیست. بعضی جاها تماشاگران فقط به دنبال نتیجه هستند. یکی از جاهایی که نتیجه مهم است و به فوتبال هم کار دارند، تبریز است. ما هر جا که بودیم، اعتقادی به وقت‌کشی نداشتیم و هرکجا بودیم، فوتبال بازی کردیم. من روزی بیش از 10 ساعت روی تمرین دوساعته مطالعه می‌کنم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/N2mkra

آخرین اخبار

تمرینات تیم تراکتورسازی از امروز زیر نظر جرج لیکنز آغاز شد.

موفقیت تراکتور در گرو اجرای هر چه بهتر برنامه‌های مدنظر لیکنز است

جلسه معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور برگزار شد.

LiveZilla Live Chat Software