ساغلام: بازی مقابل گسترش مانند یک فینال است

سه شنبه - ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۱۴:۰۹
تعداد بازدید : 481
برای محبوب ماندن باید نتیجه بگیریم


ارطغرول ساغلام در نشست خبری پیش از بازی با گسترش فولاد تبریز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی فردا برای ما و حریف یک بازی خیلی سخت است و می‌توان گفت این بازی مانند یک فینال است. اگر در این مسابقه پیروز شویم جایگاهمان در جدول جابه‌جا می‌شود.
به گزارش تراکتورکلاب، وی افزود: با پیروزی در بازی فردا می‌توانیم با تیم‌های پایین جدولی ارتباطمان را قطع کنیم و پس‌ازاین به تیم‌های بالای جدولی نزدیک شویم و از این شانسمان تا پایان لیگ استفاده خواهیم کرد تا رتبه مناسبی کسب کنیم.
سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: تاکنون ۲ بازی بسیار سخت پشت سر گذاشتیم که از خدا می‌خواستم در این ۲ بازی ما را سربلند کند. فردا خوشحالیم که مقابل هواداران به میدان می‌رویم البته باید طوری بازی کنیم که اعتماد آن‌ها را جلب کنیم و روند اخیر را ادامه دهیم.
ساغلام تصریح کرد: بازی پدیده و مشکی پوشان برای ما خیلی مهم بود که مقابل پدیده علاوه بر نتیجه، ازنظر فنی هم خیلی خوب بودیم که این موضوع من را خیلی خوشحال کرد.
وی گفت: انتظارات هواداران را از ۲ بازی اخیر خیلی خوب می‌دانستیم و حالا احساس آرامش می‌کنیم که آن‌ها را به خواسته خود رساندیم. ان‌شاءالله فردا هم در یک ورزشگاه مملو از هوادار تلاش می‌کنیم روند رو به رشد خودمان را ادامه دهیم.
سرمربی تیم تراکتورسازی تأکید کرد: گفتیم بازی فردا برای ما یک بازی فینال گونه است چون دوشنبه هفته آینده در لیگ قهرمانان نبرد مهمی شروع می‌کنیم و می‌دانیم انعکاس این بازی در آینده ما بسیار تأثیرگذار است.
ساغلام اظهار داشت: همه ما سال‌های سال است که در فوتبال حضور داریم. در بازی‌هایی که خوب بازی می‌کنیم بازی بعدی دشوار می‌شود. من به بازیکنانم توضیح دادم که جایگاه فعلی تیم، هیچ‌کسی را خوشحال نمی‌کند و باید بازی‌های بیشتری را برنده باشیم تا هوادارانمان را خوشحال کنیم به همین دلیل عذر و بهانه‌ای برای از دست دادن امتیاز در بازی فردا نداریم.
وی با اشاره به مصدومان تیمش افزود: ایران‌پوریان مصدومیت شده بود که از دیروز در تمرینات حاضر شد و قائم اسلامی‌خواه هم اخیراً دچار مصدومیت شده که بقیه بازیکنانمان را در اختیار داریم.
سرمربی تراکتورسازی با تمجید از تیم حریف گفت: وقتی به جدول نگاه کنیم می‌بینیم گسترش تیم خوبی است و با کادر فنی جدیدش نتایج خوبی کسب کرده است.
ساغلام درباره آشنایی خود از فوتبال ایران و بازیکنانی چون حامد کاویان پور تصریح کرد: ما در دوره اول فوتبالمان در کایزا اسپور دوره کوتاه‌مدتی با حامد کاویان‌پور کارکردیم که البته او بدشانسی آورد و مجبور به ترک تیم شد. او بازیکن باشخصیت و خوبی است. همچنین در آن برهه ما به اصفهان رفتیم تا عملکرد رسول خطیبی را هم از نزدیک ببینیم.
وی ادامه داد: وقتی فوتبال ایران را با آن دوره مقایسه کنیم تفاوت‌های قابل‌ملاحظه‌ای وجود دارد. از حضور ایران در جام جهانی تا ورزشگاه‌های خوبی مثل امام رضا مشهد تغییرات را نشان می‌دهد.
سرمربی تراکتورسازی گفت: ان‌شاءالله فردا هم قرار است علاقه مردم ایران به فوتبال را ببینیم. فردا منتظر حضور پرشور هواداران هستیم و می‌خواهیم در نخستین بازی در تبریز استقبال هواداران را ببینیم.
او درباره محبوبیت خود بین هواداران تراکتورسازی خاطرنشان کرد: یک واقعیتی در فوتبال وجود دارد که اگر می‌خواهید درجایی محبوب شوید باید کارتان را درست انجام دهید و انسان‌ها را خوشحال کنید. قبل از اینکه ما به تراکتور بیاییم هواداران خواسته‌ای از ما داشتند که مربی بیاید و تیم ما را به سطح‌های بالایی برساند و ما را به‌عنوان هواداران خوشحال کند. شاید قبل از آمدن محبوب باشی ولی اگر نتیجه خوبی نگیری کسی از تو خوشش نخواهد آمد.
ساغلام درباره انتظارات از او گفت: اگر بازیکنان باکیفیت و خوبی داشته باشید و تیم ظرفیت بالایی داشته باشد انتظار عملکرد خوبی از شما وجود دارد. ما با بازیکنان صحبت کردیم که به نام فوتبال هر حرکت مثبتی را باید انجام دهیم و هم در حالت تهاجمی و هم در حالت تدافعی باید بهترین عملکرد ممکن را داشته باشیم.
سرمربی ترک‌تبار تراکتورسازی تأکید کرد: در بازی پدیده دروازه‌بان ما یک توپ برای احسان پهلوان انداخت و موقعیت‌سازی کرد یعنی ما حتی از دروازه‌بان هم انتظار مشارکت در کارهای هجومی داریم و برعکس.
وی درباره وضعیت بازیکنان خارجی تیمش تصریح کرد: این ۲ بازیکن با تیم تمرین می‌کنند و می‌خواهیم از هر ۲ آنها در بازی فردا استفاده کنیم ولی اینکه از هرکدام چقدر استفاده خواهیم کرد، فردا خواهید دید.

ساغلام گفت: ما می‌خواستیم در تبریز مقابل الاهلی بازی کنیم ولی طبق آخرین اطلاع قرار است در مسقط عمان با این تیم بازی کنیم. معمولاً در بازی‌های خارج از خانه ما یک روز زودتر سفر می‌کردیم ولی در این بازی باید ۲ روز زودتر برویم تا با شرایط آشنا شویم.
وی در پایان خطاب به هواداران گفت: از هواداران این را می‌خواهم که همان‌طور که لایق تیم و شهر ماست. لایق هویت و شخصیت ماست، فقط تیم‌مان را تشویق کنیم و با مشغول شدن به مسائل دیگر تمرکز تیم را بر هم نزنیم. از آن‌ها خواهش می‌کنم که حرف و رفتار نالایقی نداشته باشند و طوری که لایق تراکتورسازی، تبریز و خودشان است رفتار کنند.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/XoECYs

آخرین اخبار

تمرینات تیم تراکتورسازی از امروز زیر نظر جرج لیکنز آغاز شد.

موفقیت تراکتور در گرو اجرای هر چه بهتر برنامه‌های مدنظر لیکنز است

جلسه معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور برگزار شد.

LiveZilla Live Chat Software