ساغلام: منتظر حضور هواداران بیشتری بودم

چهارشنبه - ۱۸ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۱۷:۴۷
تعداد بازدید : 709
اعتماد به نفس بازیکنانم بیشتر شده است

 ارطغرول ساغلام پس از پیروزی مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: دیروز‌ در نشست خبری هم گفتم که به ۳ امتیاز این مسابقه نیاز داریم و این ۳ امتیاز کمک زیادی به ما خواهد کرد. 

وی افزود: اگر تیم‌های پایین جدولی امتیاز از دست بدهند از تیم‌های قعرجدولی جدا می‌شویم که این موضوع پیش از این فشار زیادی روی تیم ما ایجاد می‌کرد. 
سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: باز هم روی کاغذ چیزی معلوم نیست ولی می‌توانیم با اعتماد به نفس بیشتری در بازی‌های پیش روی بازی کنیم. 
وی تصریح کرد: از سوی دیگر روز دوشنبه هفته بعد در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا بازی می‌کنیم و این برد ما را برای آن بازی آماده کرد. 
ساغلام گفت: امروز سعی کردیم سازماندهی شده حمله کنیم و احساس می‌کنم بیش از ۸۰ درصد مالکیت توپ دست ما بود و این برای ما خیلی خوب است ولی باید موقعیت‌های بیشتری ایجاد می‌کردیم. 
وی تأکید کرد: به غیر از گلی‌ که حریف زد توپ دیگری روی دروازه ما نیاورد و در نهایت با صبر و حوصله امتیازات این بازی را کسب کردیم.  به‌تمامی بازیکنانم تبریک می‌گویم و به هواداران هم همینطور. به هواداران می‌گویم از این به بعد نتایج‌ خوبی کسب‌خواهیم‌کرد. 
ساغلام ادامه داد: لیگ را کنار می‌گذاریم و فعلاً به لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا فکر می‌کنیم. ان‌شاءالله دوشنبه یک بازی لایق در حد تراکتورسازی انجام دهیم و بتوانیم با شایستگی نتایج مورد نظر را کسب کنیم. 
سرمربی تراکتورسازی اظهار داشت: باز هم می‌گویم تیمی که این‌چنین صاحب توپ است باید موقعیت‌های بیشتری ایجاد کند. باید به من حق دهید که تغییر عقاید بازیکنانی که سال‌ها با تفکر خاصی بازی کردند سخت است. حال ما نیاز به ماه‌ها و حتی سال‌ها زمان داریم تا از شرایط فعلی بیرون بیاییم.  من نمی‌خواهم چیزی غیر از حقیقت بگویم. اینکه بگویم در ۳ هفته می‌خواهم معجزه کنم درست نیست و نیاز به زمان دارم. اما بازیکنانم می‌خواهند پیشرفت کنند و این موضوع را در بازی تیم دیدید. 
ساغلام تصریح کرد: وقتی جدول را ببینید گسترش فولاد شرایط بهتری دارد. قبل بازی حریف ۴ امتیاز بیشتر از ما داشت که به نظر می‌رسد بازیکنان بهتری نسبت به ما دارند ولی بازی امروز چیز دیگری نشان می‌داد. این یعنی تیم ما نتوانسته از داشته هایش استفاده کند. وی گفت: خوش‌شانسم که تیمی داریم که حرف‌های من را می‌فهند و می‌خواهند در زمین مسابقه به نمایش بگذارند. 
سرمربی تراکتورسازی گفت: امروز این را میبینم که همه چیز خوب پیش می‌رود و ما می‌خواهیم بازی جنگنده‌ای را در آینده به نمایش بگذاریم. 
گسترش فولاد امروز برخلاف انتظارات ما ظاهر شد. 
وی تاکید کرد: محمد ابراهیمی قبلاً روی پایش یک عمل جراحی انجام داده بود که فردا باید آزمایشات لازم را انجام دهد و بعدا وضعیت او مشخص می‌شود. البته امیدوارم مشکلی برای بازی پیش روی نداشته باشد. 
ساغلام ادامه داد: اما درباره بازی اول با مشکی‌پوشان زمان زیادی نداشتیم و واقعا هم خوب بازی نکردیم. همه انتظار داشتند ما مقابل قعر نشین لیگ به راحتی پیروز شویم در حالی که تیم بدی نبود. در ایران متوجه شدم که در لیگ ایران تیم‌های قعرنشین و صدرنشین تفاوت چندانی از نظر کیفیت ندارند. 
وی افزود: بازی پدیده شرایط بهتری را تجربه کردیم و روز‌ به روز‌ بهتر می‌شویم. استاندارد های خودمان را باید هر هفته و‌ در هر مسابقه به نمایش بگذاریم. این را با اطمینان می توانم بگویم که امروز بازی چندان خوبی تجربه نکردیم. 
ساغلام تصریح کرد: در چنین بازی‌هایی که یک بر صفر عقبیم‌و‌فقط حمله می‌کنیم تا به گل برسیم‌ کار بسیار مهمی است که اجازه ضدحمله به حریف ندهیم و امروز در این زمینه بسیار موفق بودیم. 
وی درباره زمین ورزشگاه یادگار امام گفت: هفته قبل در این استادیوم یک‌ تمرین داشتیم که شرایط آن نسبت به هفته قبل بهتر شده است.
سرمربی تراکتورسازی درباره استقبال هواداران گفت: من فقط می‌خواهم بگویم که امروز منتظر حضور هواداران بیشتری بودم ولی ساعت و روز بازی باعث شد هواداران کمی در ورزشگاه باشند ولی امیدوارم این کمبود را در بازی بعدی بهبود بخشند.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/PHPeQw

آخرین اخبار

تمرینات تیم تراکتورسازی از امروز زیر نظر جرج لیکنز آغاز شد.

موفقیت تراکتور در گرو اجرای هر چه بهتر برنامه‌های مدنظر لیکنز است

جلسه معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور برگزار شد.

LiveZilla Live Chat Software