فروشگاه لی‌نینگ در تبریز افتتاح‌ شد

چهارشنبه - ۱۸ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۲۱:۴۴
تعداد بازدید : 4559
با حضور مدیرعامل، سرمربی و بازیکنان تراکتورسازی

 فروشگاه لی‌نینگ در تبریز جهت ارائه محصولات باشگاه تراکتورسازی عصر امروز با حضور مدیران باشگاه، اعضای کادر فنی و اجرایی و بازیکنان تیم افتتاح شد. 

به گزارش تراکتورکلاب، باشگاه تراکتورسازی به عنوان محبوب‌ترین تیم شمال‌غرب فوتبال کشور، عصر امروز فروشگاه اختصاصی خود را افتتاح کرد. 
فروشگاه لی‌نینگ در تبریز با مدیریت عیسی براری و با حضور مصطفی آجورلو به‌همراه دیگر مدیران باشگاه و ارطغرول ساغلام سرمربی تراکتورسازی و نمایندگان شرکت لی‌نینگ اسپانسر رسمی البسه تیم به عنوان اولین فروشگاه رسمی و اختصاصی فروش محصولات و‌ البسه تیم تراکتورسازی افتتاح شد. 
مهدی کیانی، محمد ایران‌پوریان، محمد ابراهیمی، مهدی مهدی‌پور و جوردی آلمیدا به عنوان بازیکنان تیم در این مراسم حاضر بودند. 
فروشگاه لی‌نینگ در تبریز در حال حاضر محصولات خود را به مناسبت افتتاحیه با ۴۰ درصد تخفیف برای هواداران تراکتورسازی عرضه می‌کند. 
همچنین بخشی از عواید فروش محصولات این فروشگاه به باشگاه تراکتورسازی می‌رسد و هواداران تراکتورسازی می‌توانند کلیه محصولات اصلی از جمله گرم‌کن، لباس اول و دوم تیم، لباس دروازه‌بانی، شال، کلاه و...  که در اختیار اعضای تیم قرار می‌گیرد را با کیفیت اصلی از این فروشگاه تهیه کنند. 
این فروشگاه در  خیابان وليعصر بلوار اوحدي ابتداي كريمخان پلاک ۶۰ واقع شده است.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/cKa8xJ

آخرین اخبار

تمرینات تیم تراکتورسازی از امروز زیر نظر جرج لیکنز آغاز شد.

موفقیت تراکتور در گرو اجرای هر چه بهتر برنامه‌های مدنظر لیکنز است

جلسه معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور برگزار شد.

LiveZilla Live Chat Software