نشست توجیهی طرح های اقتصادی با حضور سرمربی

جمعه - ۲۰ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۱۶:۳۱
تعداد بازدید : 1495
ساغلام:در کنار هم موفقیت های بزرگی را تجربه خواهیم کرد

 نشست توجیهی طرح های اقتصادی باشگاه تراکتورسازی با حضور ارطغرل ساغلام سرمربی این تیم و جمعی از شخصیت های اقتصادی تاثیرگذار و صاحب نام شهر تبریز برگزار شد.

به گزارش تراکتور کلاب در ابتدای این نشست شهریاری ، قائم مقام و پوراقدم شربیانی معاونت اقتصادی باشگاه تراکتورسازی ضمن خوش آمد گویی به حضار به تشریح فعالیت ها و برنامه های اقتصادی همچنین اهمیت تقویت همکاری و استفاده از ظرفیت های موجود در حوزه های اقتصادی آذربایجان و خصوصا شهر تبریز پرداختند.
ساغلام سرمربی تراکتورسازی در بخشی از این نشست با اشاره به جایگاه ویژه هواداران تراکتورسازی و محبوبیت قابل توجه این باشگاه گفت:تراکتور تیم محبوب و پرطرفداری است که میلیون ها هوادار دارد و این مسئله از اهمیت زیادی برخوردار است. این هفته ما بازی بسیار زیبایی مقابل پدیده در مشهد انجام دادیم و پس از بازگشت به تبریز با استقبال بسیار خوب هواداران مواجه شدیم که خوشحالی‌شان را با ما تقسیم می کنند. پس از آن هم خوشبختانه موفق به شکست گسترش شدیم و من رضایت و شادی مردم را از موفقیت تیم می بینم. فکر می کنم همه مسئولان  و شخصیت های تاثیرگذار شهر باید از قدرت خودشان به بهترین شکل استفاده کنند. چرا که با حمایت از این تیم و با موفقیت این تیم می توانیم میلیون ها نفر را خوشحال کنیم.
سرمربی تراکتورسازی اضافه کرد: اهمیت این تیم برای شهر تبریز را نباید فراموش کرد. انشالله علاوه بر ایران اگر در آسیا موفق باشیم می بینیم که در خیلی از کشورها و شهرها نام تبریز با موفقیت تراکتورسازی مطرح می شود. وقتی تیم ما سربلند و موفق باشد این مسئله برای همه ما از اهمیت برخوردار است بنا بر این همه باید متحد و در کنار هم باشیم. انشالله در کنار هم روزهای خوب و موفقیت های بزرگی را تجربه خواهیم کرد و این روزهای خوب به زودی فرا می رسد. ما کارمان را با موفقیت آغاز کردیم و به امید خدا این روند ادامه خواهد داشت.
در بخش دیگری از این نشست حسن زاده رئیس اتاق بازرگانی تبریز ضمن قدردانی از برگزار کنندگان این نشست به اهمیت باشگاه تراکتورسازی برای شهر تبریز اشاره کرد و گفت:مردم تبریز به این تیم علاقه و تعصب خاصی دارند اما نباید فراموش کنیم تراکتورسازی برای همه شهرهای ایران اهمیت دارد و مختص تبریز نیست. این تیم از محبوبیت بالایی برخوردار است و باید نسبت به آن نگاه ملی داشته باشیم خصوصا در این روزها که نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات آسیایی است. 
رئیس اتاق بازرگانی تبریز همچنین گفت:خوشحالیم که یک مربی بزرگ و بین المللی برای تیم محبوب تراکتورسازی انتخاب شده و امروز در کنار ما حضور دارد. من چند جلسه با آقای آجورلو ملاقات داشته ام و باید بگویم ایشان با علاقه و تمام وجود برای موفقیت این تیم تلاش می کند و با بهره مندی از توانمندی ها و ارتباطات خوبی که دارد فعالیت های زیادی انجام داده که باید بگویم حضور ایشان برای تراکتورسازی نعمت است. همچنین بسیار خوشحالم که شخصیتی مثل آقای شربیانی به عنوان معاون اقتصادی این باشگاه منصوب شده و می تواند تاثیر زیادی در توفیق برنامه های اقتصادی این باشگاه داشته باشد. ما هم اعلام می کنیم که با تمام وجود از طرح ها و برنامه های اقتصادی تراکتورسازی حمایت می کنیم چرا که خودمان را دوست دار این تیم می دانیم و امیدواریم شاهد سربلندی و موفقیت تراکتورسازی با هدایت آقای ساغلام در رقابت های داخلی و آسیایی باشیم.
گفتنی است این نشست با حضور آقایان حسن زاده ، دکتر دبیری ، دکتر شربیانلو دکتر رحیمی ،دكتر پورعباس،فضل آذر شربيانى و تنى چند از فعالان حوزه اقتصاد شهر تبریز برگزار گردید و همگى بر حمايت قاطع خود از تراكتورسازى تاکید نمودند.  در پايان شربيانى معاونت اقتصادى باشگاه تراكتور سازى با اشاره به جايگاه ويژه و استراتژيك كشورهاى عمان و قطر به عنوان بازار هدف صادراتى از هيئت نمايندگان اتاق بازرگانى و صنايع و معادن تبريز جهت حضور در اين كشورها بهمراه باشگاه تراكتورسازى تبريز دعوت نمود و مقرر شد همکاری های گسترده ای در زمینه طرح های اقتصادی باشگاه تراکتورسازی ازجمله  طرح تخفیف هواداری ، پوز تراکتور ، حساب های بانک کوثر و سیم کارت های آذرتل صورت پذیرد.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/hVZ52j

آخرین اخبار

تمرینات تیم تراکتورسازی از امروز زیر نظر جرج لیکنز آغاز شد.

موفقیت تراکتور در گرو اجرای هر چه بهتر برنامه‌های مدنظر لیکنز است

جلسه معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور برگزار شد.

LiveZilla Live Chat Software