ساغلام : امیدوارم هواداران ما را ببخشند

پنجشنبه - ۱۰ اسفند ۱۳۹۶
ساعت: ۱۸:۱۵
تعداد بازدید : 914
هیچ بهانه ای مورد قبول نیست

ارطغرول ساغلام پس از دیدار مقابل پیکان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما امروز هدفمان از بازی کسب پیروزی و دور شدن از پایین جدول بود که متاسفانه پیروز نشدیم . 

 

به گزارش تراکتورکلاب ، وی افزود: طبیعتاً بازی بر طبق خواسته ما پیش نرفت و یک گل بد روی بدشانسی خوردیم. پس از آن برای جبران خیلی تلاش کردیم ولی موفق نبودیم. کاری که در شرایط یازده به یازده نتوانستیم انجام دهیم پس از اخراج بازیکنان حریف هم نتوانستیم انجام دهیم. 

 

سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: امیدوارم دیگر چنین بازی‌ای شاهد نباشیم. پس از اخراج بازیکنان حریف سعی کردیم با حضور آزادی و حاتمی با ۳ مهاجم بازی کنیم ولی همیشه سعی کردیم از موقعیت‌های شلوغ به سمت دروازه حریف هجوم بیاوریم و در نهایت بازی بدی انجام دادیم. 

 

ساغلام تصریح کرد: امیدوارم این مسابقه آخرین مسابقه بد ما تا پایان لیگ‌ باشد. ۳ امتیاز امروز برای ما بسیار مهم بود. حال باید شرایط روحی تیم را بهبود بخشیم تا مقابل الجزیره نتیجه خوبی کسب کنیم و رضایت هواداران را کسب کنیم.  

 

وی گفت:  امروز دیدیم که باید فوتبال بهتری از خودمان نشان دهیم. در این دوره پرفشار نمی‌توانیم تمرینات بیشتری برگزار کنیم. ما فردا راهی تهران می‌شویم و پس از آن به دوبی می‌رویم و نمی‌توانیم تمرینات زیادی برگزار کنیم چون بازی‌هایی فشرده در برنامه داریم. 

 

ساغلام افزود: ما با ۱۳،۱۴ بازیکن باید تمامی بازی‌ها را انجام دهیم. امروز بدون مهدی‌زاده و ایران‌پوریان مجبور شدیم از نفرات دیگر استفاده کنیم و از لحاظ نفرات تیم کیفیت لازم را نداریم. از این شرایط ناراضی نیستیم و سعی می‌کنیم به بازیکنان انگیزه دهیم و مشکلات روحی‌شان را حل کنیم تا آماده مسابقه شوند. 

 

سرمربی تیم تراکتورسازی درباره حضور عالیشاه در برنامه قبل از بازی دربی گفت: من از برنامه او بی‌خبرم. شاید از کس دیگری اجازه گرفته ولی هرکسی به جایی که احساس می‌کند تعلق دارد، می‌رود. ما درباره این موضوع باید تصمیمی بگیریم که به نفع تیم باشد. فعلا درباره این موضوع نمی‌توان قضاوت کرد و باید دید آیا از کسی اجازه گرفته یا موضوع چیست. 

 

در ادامه پاینده مدیر رسانه ای تیم در این رابطه گفت: عالیشاه از هیچ کدام از مسئولین باشگاه کسب اجازه نکرده و بدون مجوز در اين برنامه حاضر شده كه به طور قطع با این موضوع برخورد می‌ شود. رفتار او کاملا غیرحرفه‌ای بود و اين بسيار نادرست است كه بازیکن در زمان بازی تیمش بدون اجازه در یک برنامه تلویزیونی برای یک تیم دیگر حاضر شود. واقعا اتفاق عجيبى است و بايد در مورد اين مسئله تصميم گيرى شود.

 

ساغلام درباره دریافت کارت زردهای بی مورد توسط بازیکنانش گفت: با این موضوع موافقم و‌ این موضوع را با بازیکنانم در میان گذاشتم. ما در فاز هجومی مشکل داریم. با هرکدام از نفرات در این پست بازی کردیم باز در این خط مشکل داشتیم. امیدوارم بازیکنانمان قابلیت‌های خودشان را نشان دهند. مشکل بزرگ ما عدم جایگزین مناسب در این خط است. در بازی بعدی باید در پست کیانی از یک بازیکن جوان استفاده کنیم ولی کار ما شکایت کردن نیست و باید تا جایی که از دست ما بر می‌آید به فکر حل مشکلات باشیم. 

 

سرمربی تیم تراکتورسازی تاکید کرد: بعد بازی الجزیره یک فاصله زمانی است که می‌توانیم به بازیکنان استراحت و تمرین بدهیم و در دوره بعد تعطیلات شرایط متفاوتی تجربه کنیم. در ابتدای دوره کارها خوب پیش می‌رفت ولی با فشرده شدن بازی‌ها دچار مشکل شدیم. 

 

ساغلام تصریح کرد: دوست داشتیم به برخی بازیکنان امروز استراحت دهیم ولی با کمبود نفرات مواجه هستیم و نمی‌توانیم چنین اقدامی انجام دهیم. 

 

سرمربی ترکیه‌ای تراکتورسازی خاطرنشان کرد: ما در بازی های آسیایی عملکرد خوبی داشتیم و امتیاز این مسابقات کسب تجربه برای بازیکنان ماست. متاسفانه این تیم در ۲ پنجره نقل‌و‌انتقالات محروم بود و نتوانست بازیکنان زیادی جذب کند و این خوبی‌ها و بدی‌های خاص خودش را دارد. 

 

ساغلام گفت: ما به خاطر منفعت تیم هر اقدامی انجام می‌دهیم. البته در پست‌هایی که بازیکن جایگزین داریم می‌توان کاری انجام داد. امیدوارم با عملکرد مناسب در ۲ بازی الجزیره هواداران را خوشحال کنیم. در بازی امروز هیچ بهانه‌ای مورد قبول نیست و باید در بازی های بعدی جبران کنیم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/ScmKig

آخرین اخبار

هواداران اخبار باشگاه را از کانال رسمی پیگیر باشند

تداوم فاصله ۴ امتیازی با صدرنشین

LiveZilla Live Chat Software