اعتراض مديرعامل تراكتورسازى به مدير شبكه سوم سيما

جمعه - ۱۱ اسفند ۱۳۹۶
ساعت: ۱۴:۱۲
تعداد بازدید : 1930
چگونه بازيكن باشگاه بدون اطلاع و هماهنگى دعوت مى شود؟

 مديرعامل باشگاه تراكتورسازى در نامه اى خطاب به مدير شبكه سوم سيما خواستار پاسخگويى در خصوص حضور بازيكن اين باشگاه در يك برنامه تلويزيونى بدون هماهنگى با مسئولين باشگاه گرديد.


متن اين نامه بدين شرح است؛

برادر ارجمند جناب آقای دکتر پورمحمدى
مدیریت محترم شبکه سوم سیما
 
سلام علیکم
 
با صلوات بر محمد و آل محمد ، احتراما به استحضارمی رساند متاسفانه در مسابقه اخیر دو تیم استقلال و پرسپولیس تهران بدون اطلاع و هماهنگی توسط یکی از برنامه های فوتبالی سیما از امید عالیشاه بازیکن باشگاه تراکتورسازی دعوت به عمل آمده و این بازیکن نیز در اقدامی غیر حرفه ای و نامتعارف همزمان با انجام مسابقه تیم تراکتورسازی در رسانه ملی مشغول تحلیل بازی دو تیم پایتخت به عنوان کارشناس حوزه تیم فوتبال پرسپولیس بوده است!
در خصوص این رفتار غیرحرفه ای با بازیکن خاطی برخورد لازم صورت می گیرد اما سوال اینجاست که شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران چگونه بدون اطلاع باشگاه اقدام به دعوت از یک بازیکن در سطح فوتبال حرفه ای نموده و ملاحظات همچنین قواعد موجود در این حوزه را نادیده می گیرد؟
اینجانب از جنابعالی تقاضا دارم نسبت به انجام برخورد مقتضی با عوامل موثر در این رویداد همچنین ارائه پاسخی شایسته به مردم شریف آذربایجان و هواداران تراکتورسازی که حرکت عوامل برنامه فوق الذکر و همچنین امید عالیشاه را توهین آشکار به باشگاه محبوب و پرهوادار تراکتورسازی تلقی نموده اند اقدام فرمایید.
 
مصطفی آجورلو
مدیرعامل
 

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/abGdw5

آخرین اخبار

هواداران اخبار باشگاه را از کانال رسمی پیگیر باشند

تداوم فاصله ۴ امتیازی با صدرنشین

LiveZilla Live Chat Software