ساغلام: باید از تک‌تک فرصت‌ها استفاده کنیم

يكشنبه - ۱۳ اسفند ۱۳۹۶
ساعت: ۱۶:۲۹
تعداد بازدید : 551
ایران پوریان تنها غایب تراکتور مقابل الجزیره

 

 
ارطغرول ساغلام در نشست خبری پیش از بازی با الجزیره در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما هر 4 روز یک بازی برگزار می‌کنیم. در 2 بازی قبلی لیگ قهرمانان خیلی خوب بازی کردیم و موقعیت‌های خوبی کسب کردیم ولی از این فرصت‌ها بهره کافی را نبردیم.
 
به گزارش تراکتورکلاب، وی افزود: حال باید در یک هفته 2 بازی با الجزیره داشته باشیم که می‌خواهیم در هر 2 بازی با عملکرد خوبی زمین مسابقه را ترک کنیم چون ما به امتیازات این بازی نیاز داریم و با کسب امتیازات لازم می‌خواهیم در گروهمان شرایط بهتری کسب کنیم.
 
سرمربی تیم تراکتورسازی تصریح کرد: می‌دانیم که با یک تیم خوب بازی داریم و الجزیره بازیکنان خوبی در اختیار دارد. بازی فردا یک بازی زیبا خواهد بود و امیدوارم کیفیت بالایی داشته باشد.
 
ساغلام تصریح کرد: محمد ایران پوریان تنها محروم تیم ما خواهد بود و به‌جز او غایب دیگری نداریم. امیدوارم یک بازی زیبا انجام دهیم. در 2 بازی پیش روی می‌خواهیم نتایج کافی را کسب کنیم و در بازی دوم با الجزیره در تبریز می‌توانیم با حضور هوادارانمان بهترین عملکرد ممکن را داشته باشیم.
 
وی تأکید کرد: ما در بازی الاهلی و الغرافه بدشانسی آوردیم. 2 گلی که مقابل الغرافه خوردیم در فوتبال خیلی کم دیده‌شده است. می‌توان اسم این را بدشانسی در فوتبال دانست و در کنار آن موقعیت‌هایمان را نیز ساده از دست دادیم که باید این بار مقابل الجزیره از تک‌تک فرصت‌ها استفاده کنیم و بتوانیم از این طریق امتیازات کامل بازی را به دست آوریم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/eBncBZ

آخرین اخبار

هواداران اخبار باشگاه را از کانال رسمی پیگیر باشند

تداوم فاصله ۴ امتیازی با صدرنشین

LiveZilla Live Chat Software