شربتی: تیم الجزیره را به‌خوبی آنالیز کردیم

يكشنبه - ۱۳ اسفند ۱۳۹۶
ساعت: ۱۶:۳۲
تعداد بازدید : 1063
برای کسب 3 امتیاز به میدان می‌رویم
رضا شربتی در نشست خبری پیش از بازی با الجزیره امارات در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از سرمربی تیم تشکر می‌کنم که دعوت کردند تا در این نشست خبری حاضر شوم. امیدوارم فردا و در بازی‌های بعدی جواب اعتماد او را بدهم.
به گزارش تراکتورکلاب، وی افزود: همه دیدند که ما در 2 بازی قبلی مستحق باخت نبودیم و ازلحاظ آماری همه‌چیز به نفع ما بود ولی فوتبال روی بد خود را به ما نشان داد و نتیجه را واگذار کردیم. درحالی‌که ما به‌هیچ‌وجه مستحق باخت نبودیم.
بازیکن تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: همان‌طور که سرمربی ما در جلسات با بازیکنان گفته است 2 بازی قبلی تمام‌شده و از تجربیات این بازی‌ها فردا استفاده می‌کنیم تا بتوانیم امتیازات کامل بازی را کسب کنیم.
شربتی تصریح کرد: الجزیره تیم خوبی است و مثل تیم ما مالکیت خوبی بر بازی دارد و امیدوارم این بار ازنظر امتیازی هم بتوانیم با 3 امتیاز کامل به تبریز بازگردیم و در کنار شایستگی که در بازی‌های قبلی هم داشتیم بتوانیم امتیازات لازم را هم کسب کنیم.
بازیکن تراکتورسازی درباره روند آمادگی تیم گفت: همان‌طور که بازی‌های قبلی نشان داده تیم ما از هر لحاظ آماده است و فقط در کسب امتیاز و گلزنی ناموفق بودیم. بازی‌های ما فشرده است و شاید در برخی دقایق ازنظر بدنی عملکرد خوبی نداشته باشیم ولی در کل تیم آماده‌ای داریم.
وی ادامه داد: 2 بار فیلم بازی الجزیره را دیدیم و آنالیز خوبی از این تیم داریم و با شناخت کامل از حریف در بازی فردا حاضر می‌شویم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/6ebMhg

آخرین اخبار

هواداران اخبار باشگاه را از کانال رسمی پیگیر باشند

تداوم فاصله ۴ امتیازی با صدرنشین

LiveZilla Live Chat Software