تراکتورسازی مقابل الجزیره به تساوی رسید

دوشنبه - ۱۴ اسفند ۱۳۹۶
ساعت: ۲۱:۱۸
تعداد بازدید : 547
تداوم بدشانسی‌های آسیایی

 سرخ‌پوشان در دیداری که برتری خوبی بر حریف خود داشتند نتوانستند امتیازات کامل بازی را به خود اختصاص دهند. 

 
به گزارش تراکتورکلاب، سرخ‌پوشان فوتبال آذربایجان از ساعت ۱۸:۳۰ امروز در امارات به مصاف نماینده فوتبال این کشور رفتند که علی‌رغم برتری بر حریف نتوانستند امتیازات کامل بازی را به خود اختصاص دهند. 
 
ارطغرول ساغلام در این دیدار تیمش را با ترکیب اولیه جوردی آلمیدا، محمد نادری، محمدرضا مهدی زاده ، عارف آغاسی، رضا شربتی، علی طاهران ، مهدی مهدی پور،  مهدی کیانی،دانیال اسماعیلی فر ، احسان پهلوان و ارسلان مطهری راهی زمین مسابقه کرد. 
 
در نیمه نخست تراکتورسازی موقعیت‌هایی برای گلزنی کسب کرد که در بهترین موقعیت احسان پهلوان می‌توانست در آخرین دقیقه نیمه نخست دروازه الجزیره را باز کند که توپ با فاصله‌ای اندک به بیرون رفت. 
 
در نیمه دوم ساغلام تغییراتی برای رسیدن به‌ پیروزی در تیمش ایجاد کرد که تراکتور باز هم موقعیت‌های خوبی به دست آورد ولی بی‌دقتی در ضربات پایانی مانع از به گل رسیدن سرخ‌پوشان شد. 
 
در این میان الجزیره هم یکی‌دو فرصت گلزنی داشت که با درخشش خط دفاعی و جوردی آلمیدا این توپ‌ها راهی به دروازه نیافت. 
 
در نهایت این بازی با نتیجه بدون گل پایان یافت و تراکتورسازی نخستین امتیاز خود را در رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا کسب کرد ولی باز هم به چیزی که شایسته آن بود نرسید تا بدشانسی‌های سرخ‌پوشان در آسیا همچنان تداوم داشته باشد.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/Bf5iQY

آخرین اخبار

نیم فصل دوم برای قهرمانی تلاش می‌کنیم

LiveZilla Live Chat Software