بازگشت ايلدريم از تبريز به استانبول

سه شنبه - ۲۲ اسفند ۱۳۹۶
ساعت: ۱۴:۱۶
تعداد بازدید : 1578
به دليل شرايط نامناسب جسمى

 عزيز ايلديريم مديرعامل باشگاه فنرباغچه كه بامداد سه شنبه به دعوت باشگاه تراكتورسازى وارد تبريز شد ساعتى بعد به دليل شرايط نامساعد جسمى به استانبول بازگشت.

به گزارش تراكتوركلاب نزيح دورو  نماينده ويژه عزيز ايلديريم با اعلام اين موضوع گفت:آقاى ايلديريم كه روز گذشته در كشور قطر حضور داشت ظهر دوشنبه از دوحه به استانبول بازگشت و بامداد سه شنبه از استانبول وارد تبريز شد.
ايلديريم در فرودگاه تبريز مورد استقبال مسئولين تراكتورسازى قرار گرفت اما بعد از دو سفر پياپى به دليل شرايط نامساعد جسمى به استانبول بازگشت.البته ايشان به قولى كه داده بود عمل كرد اما با توجه به اين شرايط ويژه نتوانست در تبريز بماند.
وى در ادامه گفت:آقاى ايلدريم  بايد تحت نظر پزشك اختصاصى خودش باشد و با توجه به شرايط جسمى كه براى ايشان در پرواز پيش آمد  به توصيه پزشك اختصاصى خودشان  ساعاتى پس از ورود به تبريز مجبور به بازگشت شد.
نزيح اضافه كرد:روز سه شنبه برنامه كارى فشرده اى براى ايلدريم در تبريز پيش بينى شده بود اما با توجه به شرايط پيش آمده اضطرارى انتظار مى رود پس از بهبود شرايط جسمى ايلدريم مقدمات نشست هاى مشترك و گفت و گو پيرامون همكارى هاى دوجانبه فراهم شود.البته خوشبختانه  در خصوص شرايط فعلى و سلامتى ايشان جاى نگرانى نيست.
وى در پايان گفت:اميدوارم تراكتورسازى در مسابقه حساس روز سه شنبه برابر الجزيره در مسابقات آسيايى موفق باشد.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/oRzx1g

آخرین اخبار

تمرینات تیم تراکتورسازی در جزیره کیش آغاز شد.

کوین کنستانت بازیکن خارجی تیم تراکتورسازی به کشور خود سفر کرد.‌

سرخ‌پوشان دقایقی پیش برای برگزاری اردویی به مدت ۱۰ روز راهی شهر کیش شدند.

LiveZilla Live Chat Software