ساغلام: داور به وقت‌کشی حریف کمک کرد

سه شنبه - ۲۲ اسفند ۱۳۹۶
ساعت: ۲۰:۱۹
تعداد بازدید : 705
هنوز شانس صعود به دور بعدی داریم

 ارطغرول ساغلام پس از تساوی مقابل الجزیره در نشست خبری اظهار داشت: امروز هدف ما پیروزی در این دیدار بود. ما ۱۰۰ دقیقه بازی انجام دادیم و موقعیتی که ما داشتیم ۶۵ درصد مالکیت توپ دست ما بود و ۱۷ شوت به دروازه که ۹ شوت در چارچوب بود ولی فقط یک گل به ثمر رساندیم. ۱۳ کرنر داشتیم و همه دیدید که موقعیت های زیادی کسب کردیم ولی توانستیم به یک گل برسیم. 

 
به گزارش تراکتورکلاب، وی افزود: حریف ما در طول ۱۰۰ دقیقه فقط یک بار وارد محوطه جریمه ما شد و به یک گل رسید که این اتفاق تلخی در فوتبال است. 
 
سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: مثل بازی های قبلی که برد حق ما بود امروز هم باید به پیروزی می‌رسیدیم. حرفی با داور مسابقه دارم. حریف برای فوتبال بازی نکردن آمده بود و داور هم به نتیجه‌گیری آنها کمک کرد. وظیفه داور بازی دادن فوتبال است تا توپ بیشتر در جریان باشد ولی داور این کار را نکرد و در نیمه دوم باید به جای ۶ دقیقه ۱۲ دقیقه وقت اضافه اعلام می‌شد و در نهایت یک امتیاز برای ما راضی کننده نبود و شانس ما را برای صعود کم کرد. 
 
ساغلام تصریح کرد: تیم ما نشان داده که می‌توانیم دو بازی بعدی را با پیروزی پشت سر بگذاریم ولی کار از دست ما خارج شده و باید منتظر نتایج رقبا باشیم. ما وقت اضافی و ۱۶ دقیقه پایانی را ۱۰ نفره بازی کنیم. مسلمی‌پور با مصدومیت بازی کرد و پهلوان هم مشکل داشت چون ما بازی های فشرده‌ای داشتیم ولی با این وجود از بازیکنانم به خاطر بازی زیبایی که انجام دادند ممنونم. 
 
ساغلام گفت: فقط تنها کاری که نتوانستیم بکنیم این است که از موقعیت‌ها استفاده نکردیم و تنها توپی که به سمت دروازه ما آمد تبدیل به گل شد. به پیروزی نرسیدیم ولی بازی زیبایی انجام دادیم و مالکیت توپ را در دست داشتیم ولی به نظرم با این نفرات بیش از این نمی‌توانستیم کاری بکنیم. 
 
سرمربی ترکیه‌ای تراکتورسازی درباره اظهارات سرمربی الجزیره  تأکید کرد: از مربی حریف تشکر می‌کنم‌که بعضی از آمار را دیده است. با این آمار نباید بازی امروز یک بر یک می‌شد و با این شرایط هر تیمی از گروه می‌تواند به مرحله بعدی صعود کند. 
 
وی با انتقاد از عملکرد داوری ادامه داد: من واقعاً فکر می‌کنم در صحنه ای باید داور برای ما پنالتی اعلام می‌کرد وای باید باز هم صحنه را ببینیم. اگر آن پنالتی را داور می‌گرفت بازی برمی‌گشت و به پیروزی می‌رسیدیم. در هر ۴ مسابقه شاهد اشتباهات داوری علیه تیم ما بودیم. 
 
ساغلام اظهار داشت: حق با شماست ما موقعیت های زیادی داریم ولی در گلزنی ناموفق هستیم. زمان کمی برای جمع کردن تیم داشتیم و زمان زیادی برای نقل‌و‌انتقالات نبود.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/xa7L7M

آخرین اخبار

تمرینات تیم تراکتورسازی در جزیره کیش آغاز شد.

کوین کنستانت بازیکن خارجی تیم تراکتورسازی به کشور خود سفر کرد.‌

سرخ‌پوشان دقایقی پیش برای برگزاری اردویی به مدت ۱۰ روز راهی شهر کیش شدند.

LiveZilla Live Chat Software