ساغلام: حریف از اشتباهات ما به خوبی استفاده کرد

جمعه - ۱۰ فروردين ۱۳۹۷
ساعت: ۲۰:۱۱
تعداد بازدید : 838
مصدوم و محروم زیادی داریم و به جوان‌ها میدان دادیم

 ارطغرول ساغلام پس از دیدار مقابل ذوب‌آهن اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برابر تیم‌های خوبی مانند ذوب‌آهن باید با عقیده‌ گل نخوردن کار را شروع کرده و‌همینطور نیز جلو برویم. هر دقیقه‌ گل نخوردن امتیازهایی ایجاد می‌کند.در مسابقه امروز هم مانند دیگر بازی‌ها با یک اشتباه در نیمه نخست شکست خوردیم.

 
به گزارش تراکتورکلاب، سرمربی سرخ‌پوشان فوتبال آذربایجان تاکید کرد: در نیمه دوم موقعیت‌های زیادی خلق کردیم و تلاش زیادی برای جبران گل‌خورده کردیم، اما حریف خوب‌مان از ریسک و اشتباهات‌ ما به خوبی استفاده کرد. این نتیجه و این برد حق آنها بود و من به ذوب‌آهن تبریک می‌گویم. باید برای بازی هفته بعد برابر سپاهان آماده شویم تا به پیروزی برسیم. 
 
وی افزود: چندین بازیکن مصدوم‌ و محروم‌ داریم اما دنبال عذر و بهانه برای باختن نیستیم. ما با نفرات محدودی بازی می‌کنیم و 3، 4 بازیکن ما امروز نبودند.
 
ساغلام تصریح کرد: در این مسابقه شانس حمله کردن داشتیم، اما سعی کردیم بازیکنان جوانی مانند آزادی 19 ساله را به میدان بفرستیم. این فصل برای ما با مشکل آغاز شد و همان‌طور ادامه پیدا کرد. امیدوارم به سرعت از این شرایط رها شویم تا یک نفس راحت بکشیم.
 
ساغلام درباره اخبار منتشر شده مبنی بر اینکه قراردادش اواخر فروردین ماه با تراکتورسازی پایان می یابد، گفت: متأسفانه خبرنگاری که مصاحبه مذکور را نوشته، اشتباه کرده است. زمان اعلامی ما آخر فصل است و اصلا چنین قراردادی نمی‌تواند وجود داشته باشد. امیدوارم فصل را با شرایط خوبی به پایان برسانیم.
 
وی درباره عملکرد دروازه‌بان برزیلی تیم و احتمال تمدید قراردادش برای سال آینده گفت: آلمیدا دروازه‌بان خوبی است و شاید بخواهد قرارداد خود را تمدید کند. این در حیطه اختیارات مدیرعامل است. 
 
سرمربی ترک‌تبار تراکتورسازی درباره عملکرد داور مسابقه خاطرنشان کرد: زمانی که درباره اشتباهات داوری صحبت می‌کنیم، باید بگوییم که داور خودش باید حواسش باشد. همه دیدند که چه اتفاقاتی پیش آمد، همه شرایط داوری را دیدند و این شرایط از خیلی وقت پیش وجود دارد. باید بگویم شرایط جدی و بدی در جریان است، اما پیش از هر حرفی باید اشتباهات خودمان را هم ببینیم.
 
این مربی درباره رضایت خود از عملکردش در تراکتورسازی گفت: با امکانات موجود سعی کردیم بهترین‌ نتايج را رقم بزنیم. 10 بازی انجام دادیم و تنها در بازی برابر پیکان و ذوب‌آهن بد بودیم. در بقیه بازی‌ها خوب بودیم و همه هواداران لذت بردند، اما متاسفانه با بازیکنان محدودی که داریم قدرت حمله زیادی نداریم و امروز هم آنطور که باید نتوانستیم در جریان بازی باشیم، اما در مجموع از عملکرد خودمان راضی هستیم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/TZp29x

آخرین اخبار

دور جدید تمرینات تیم تراکتور از فردا پیگیری می‌شود.

ادامه همکاری باشگاه با ایوب بهتاج میسر نشد.

جرج لیکنز سرمربی تیم تراکتور تیمش را به تعطیلات نوروزی فرستاد‌.

LiveZilla Live Chat Software