ساغلام : انتظار داشتم هوادار بیشتری به ورزشگاه بیاید

شنبه - ۱۸ فروردين ۱۳۹۷
ساعت: ۲۱:۳۸
تعداد بازدید : 649
حق هر دو تیم تساوی بود

 ارطغرول ساغلام پس از دیدار مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سخت است که این حرف را بزنم ولی ما امسال باید برای بقا در لیگ‌برتر بجنگیم و امیدوار باشیم که سال آینده شرایط بهتری تجربه کنیم. سپاهان به تبریز آمده بود تا با دست پر این شهر را ترک کند و مقابل تیم خوبی بازی کردیم و نتیجه تساوی هم راضی‌کننده بود. 

 
به گزارش تراکتورکلاب، وی افزود: در ۸ روز ۳ بازی انجام دادیم و بازیکنان ما امروز خسته بودند. نمی‌خواهم بهانه بیاورم ولی با کمبود بازیکن مواجهیم و احسان پهلوان را با وجود مصدومیت بازی دادیم. 
 
سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: باید این را هم بگوییم که حق هر دو تیم تساوی بود. می توانستیم به گل‌های بیشتری دست پیدا کنیم ولی هرچه بازی پیش رفت بچه‌ها خسته شدند. با اینکه یک امتیاز ما را خیلی خوشحال نکرد ولی از کسب تساوی ناراضی هم نبودیم. حال باید تیم را از شرایط فعلی رها کنیم. بازی بعدی با سپیدرود بازی سختی است. فردا باید یک ریکاوری داشته باشیم و پس فردا به بازیکنان استراحت دهیم تا آماده بازی با سپیدرود بشوند و برای رهایی از این شرایط تلاش کنیم. در فرصتی که باقی مانده نمی‌توانیم تمرینات زیادی در نظر بگیریم و بیشتر باید به بازیکنانمان استراحت دهیم. 
 
ساغلام گفت: من تاکید می‌کنم که انتظار داشتم هوادار بیشتری به ورزشگاه بیاید ولی ما در این ۳ بازی که در تبریز داشتیم آنطور که باید و‌ شاید حمایت هواداران را ندیدیم. با اینکه آن‌ها ناراحت هستند باید هوادار واقعی در چنین زمان‌هایی مشخص می‌شود. در بازی‌های خارج از خانه ما هواداران تیم حریف استقبال خوبی از تیمشان داشتند ولی ما از حمایت خوبی برخوردار نبودیم و انتظار بیشتری از هواداران داشتیم. 
 
وی درباره اینکه آیا مذاکراتی برای تمدید قراردادش برای فصل آینده داشته است، گفت: هنوز هیچ مذاکره‌ای انجام نشده چون هنوز مشخص نیست سال آینده در لیگ برتر باشیم یا نه به نظر من مذاکره در این زمان معنایی ندارد. 
 
سرمربی تراکتورسازی گفت: شما این تیم را بهتر از من می‌شناسید‌. ما با بازیکنانی بازی می‌کنیم که پیس از این در لیگ ایران بازی نکردند. با این نفرات در لیگ قهرمانان بازی کردیم. متاسفانه این فصل شرایط اینطور است. در خیلی از باشگاه‌های اروپایی باشگاه‌ها در چنین شرایطی وضعیت بدتر از این را تجربه می‌کند. دوستداران تراکتورسازی باید در این برهه هم کنار تیم محبوب خود باشند. این فصل مشکلات زیادی داشتیم و باید با درک بیشتری به این شرایط بنگریم. 
 
ساغلام درباره تعویض دانیال اسماعیلی فر، تاکید کرد: دانیال از ناحیه کشاله دچار مشکل شده بود و مجبور شدیم او را تعویض کنیم. 
 
وی درباره ضربات کرنر گفت: ما در ضربات کرنر سعی می‌کنیم ارسال مستقیم نداشته باشیم و با توجه به قابلیتهای بازیکنان برنامه‌های خود را پیاده کنیم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/H9XBdE

آخرین اخبار

لی اروین و آنتونی استوکس با استقبال مدیران باشگاه وارد شهر تبریز شدند .

دو بازیکن خارجی تیم تراکتور امشب به تبریز بازمی‌گردند تا در تمرینات تیم حضور یابند.

باشگاه تراکتورسازی در واکنش به مصاحبه مدیرعامل باشگاه استقلال تهران جوابیه‌ای منتشر کرد.

LiveZilla Live Chat Software