ساغلام: در چند بازی گذشته حریفان به دروازه‌مان نزدیک نشدند

جمعه - ۲۴ فروردين ۱۳۹۷
ساعت: ۲۱:۲۰
تعداد بازدید : 789
تراکتورسازی لایق پیروزی مقابل سپیدرود بود

 ارطغرول ساغلام پس از بازی تراکتورسازی مقابل سپیدرود گفت: ما مقابل سپیدرودی بازی کردیم که خطر سقوط را احساس می‌کرد. آنها باید امتیاز می‌گرفتند تا در لیگ برتر بمانند و به همین خاطر در نیمه نیمه دوم در زمین خودشان حضور داشتند.

 
به گزارش تراکتور کلاب، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با بیان اینکه می‌خواهم سال آینده هم در ایران به کارم ادامه دهم، یادآور شد: همه دیدند که بازی روندی داشت که بارها در دیدارهای گذشته هم این اتفاق برای ما افتاده است. در چند مسابقه حریف نتوانسته به دروازه ما نزدیک شود اما ما شانس گلزنی را به حریف تقدیم کرده‌ایم و بعد از آن هم موقعیت‌های زیادی از دست دادیم و توپ‌ها را به تیر دروازه زده‌ایم. این مسابقه هم همین روند را داشت. حتی در این زمین که کیفیت مناسبی نداشت سعی کردیم فوتبال خوبی بازی کنیم. مخصوصاً در نیمه دوم حریف را در زمین خودش محبوس کردیم.
 
وی ادامه داد: امروز واقعاً بچه‌ها خوب بازی کردند اما نتیجه بد بود. متأسفانه این سرنوشت ما در این فصل است؛ اشتباهات دفاعی ساده برای مان مشکل‌ساز شده است. 13 بازی انجام دادیم و موقعیت های ساده به حریف تقدیم کردیم؛ این اصلا خوب نیست. کاری که ما نتوانسته‌ایم انجام دهیم را پدیده انجام داد؛ این برای ما خیلی ناراحت کننده است که از بازی تیم دیگری خوشحال شویم، اما امروز تیمی که لایق برد بود، ما بودیم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/spQPSF

آخرین اخبار

دور جدید تمرینات تیم تراکتور از فردا پیگیری می‌شود.

ادامه همکاری باشگاه با ایوب بهتاج میسر نشد.

جرج لیکنز سرمربی تیم تراکتور تیمش را به تعطیلات نوروزی فرستاد‌.

LiveZilla Live Chat Software