باهنر: الیاسی تراکتورسازی را متحول می‌کند

يكشنبه - ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷
ساعت: ۱۴:۳۵
تعداد بازدید : 2156
فصلی همراه با موفقیت در انتظار سرخ‌پوشان

کاپیتان سابق تراکتورسازی گفت: حضور الیاسی در باشگاه تراکتورسازی می‌تواند شرایط این تیم را دچار تغییرات مثبت کند و این تیم را متحول سازد.
یونس باهنر در گفت‌ و‌گو با تراکتورکلاب، درباره دیدار با عباس الیاسی سرپرست باشگاه تراکتورسازی اظهار داشت: من با آقای الیاسی دوستی ۱۶ ساله دارم و بر اساس آن امروز در باشگاه تراکتورسازی حاضر شدم تا با ایشان دیداری دوستانه داشته باشم.
وی درباره شرایط تراکتورسازی در فصل اخیر گفت: متاسفانه امسال با همه مشکلاتی که وجود داشت، تراکتورسازی نتوانست نتایج مورد انتظار هواداران را کسب کرده و رضایت آن‌ها را جلب کند.
کاپیتان سال‌های نه چندان دور تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من بسیار خوش‌بین هستم که الیاسی با حضور خود می‌تواند شرایط باشگاه را متحول کند و مشکلات این تیم را از میان بردارد.
باهنر افزود: هواداران تراکتورسازی اصلی‌ترین حامیان این تیم هستند و از آن‌ها می‌خواهم پشت تیمشان باشند و این تیم را تنها نگذارند تا تراکتورسازی به روزهای خوب خود بازگردد و به طور حتم آینده خوبی در انتظار این تیم مردمی خواهد بود.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/DwbdDS

آخرین اخبار

ظهر امروز در زمین چمن مجموعه بنیان دیزل

به گزارش تراکتورکلاب، قرارداد کوین کنستانت بازیکن تیم تراکتور که در نیم فصل به این تیم پیوسته بود بدلیل عدم آمادگی و تشخیص تیم پزشکی باشگاه با توافق طرفین به حالت تعلیق درآمد.  با توجه به شرای...

تیم تراکتور در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم شهرداری تبریز می‌رود.

LiveZilla Live Chat Software